PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > SkyPlay.pl - gry na komórkę tańsze o 25%

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/skyplay-pl-gry-na-komorke-tansze-o-25-9247.html
QR Code
SkyPlay.pl - gry na komórkę tańsze o 25%

Maciej Celmer, 26 maja 2011, 11:54
Tagi: Gry, SkyCash

Ruszył SkyPlay.pl – nowy serwis internetowy oferujący gry na komórkę o 25% taniej niż inne sklepy, a także możliwość zwrotu pieniędzy za zakupioną grę. Jest to możliwe dzięki pełnej integracji serwisu z platformą płatności mobilnych SkyCash.

SkyCash wprowadza SkyPlay.pl, kolejne rozwiązanie skierowane do miłośników gier na komórkę. Dotychczas firma uruchomiła współpracę na podobnej zasadzie z Mobila.pl, największą kolekcją gadżetów na komórkę w Polsce.

SkyPlay.pl to bogaty zbiór starannie wyselekcjonowanych gier na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Java i Android. Każdy z kilkudziesięciu pogrupowanych gatunkowo tytułów został opatrzony krótkim opisem, kolorowymi zdjęciami oraz informacją na temat obsługiwanych modeli telefonów. Tym, co zdecydowanie wyróżnia SkyPlay na tle innych serwisów z grami jest pełna integracja z popularną na polskim rynku platformą płatności mobilnych SkyCash. Dzięki temu użytkownicy systemu mogą zaoszczędzić na każdym zakupie do 25 proc. ceny rynkowej gier.

Kolejna nowość, jaką przynosi SkyPlay.pl to całkowity brak ryzyka nieudanej inwestycji w grę, czego entuzjaści mobilnej rozrywki doświadczyli niezliczoną ilość razy.

Kupowanie gier w SkyPlay.pl jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, a następnie wpisać numer i kod wybranego tytułu. Kolejny, i zarazem ostatni, krok to zatwierdzenie transakcji indywidualnym kodem PIN. Bezpośrednio po wykonaniu tych czynności na numer telefonu użytkownika wysłany zostanie SMS z linkiem do pobrania gry. Część gier można kupić także bezpośrednio w samej aplikacji SkyCash.

Do płacenia z wykorzystaniem SkyCash potrzebny jest telefon z dostępem do Internetu. System jest niezależny od operatorów GSM i działa na większości telefonów używanych obecnie na polskim rynku.

Źródło: SkyCash

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości