PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sluchawka-plantronics-zdobywca-nagrody-ces-innovations-2010-design-and-engineering-award-6910.html
QR Code
Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award

Piotr Kowalik, 8 stycznia 2010, 16:50 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 8 stycznia 2010 o 16:51)
Tagi: CES, Plantronics, Słuchawka

Słuchawka Plantronics Savi™ Office została nagrodzona w kategorii Unifying Voice Communications and Mulitmedia za jakość dźwięku i prostotę obsługi klawiszem One-Touch.

Bezprzewodowa słuchawka Savi™ Office firmy Plantronics, wiodącego producenta zestawów nagłownych, którego master dystrybutorem w Polsce jest KONTEL-TELECOM, została uznana za najlepszy zestaw słuchawkowy przez jury CES Innovations 2010 Design and Engineering Awards. Produkty, biorące udział w tym amerykańskim prestiżowym konkursie wyłaniane są przez kapitułę niezależnych projektantów, inżynierów i przedstawicieli mediów, która nagradza niezwykły design i projekt techniczny produktów.

Plantronics Savi™ Office to wielofunkcyjny, bezprzewodowy zestaw nagłowny wykorzystywany do pracy w środowisku Unified Communications. Pozwala wykonywać połączenia zarówno z telefonu stacjonarnego jak i telefonii VoIP. Współpracuje z aplikacjami softphone’ów wiodących producentów, takich jak: Avaya, Cisco, IBM i Microsoft oraz popularnych dostawców np. Google Talk i Skype.

Dodatkowo, oprócz podstawowej opcji dowolnego przełączania rozmów między telefonem i komputerem, Savi™ Office posiada zaawansowany system kontrolowania połączeń, umożliwiający zawieszanie, wyciszanie lub łączenie rozmów z komputera i telefonu biorących w ten sposób udział we wspólnej telekonferencji. System działa z najpopularniejszymi odtwarzaczami multimedialnymi, tak, że użytkownicy słuchając muzyki lub oglądając prezentacje czy filmy video, jednocześnie usłyszą dzwonek połączenia przychodzącego. Urządzenie wykorzystuje technologię DECT™ 6.0 na częstotliwości przeznaczonej do połączeń głosowych, dzięki czemu działa w obszarze nawet do 115 metrów od bazy. Savi™ Office posiada system adaptacji mocy zasilania, nadając z mniejszą mocą i zużywając mniej energii z akumulatora, gdy słuchawka jest blisko bazy.

Blisko 50 lat doświadczenia w dziedzinie designu i inżynierii zaowocowało podczas projektowania zestawu Savi™ Office - mówi Elizabeth Bastiaanse Hamren, wiceprezes działu Product Marketing w Plantronics. Konkurs CES Innovation Award pokazuje, że dystans pomiędzy produktami z półki konsumpcyjnej, a urządzeniami typowo biurowymi coraz bardziej się zaciera. Dziś pracownicy oczekują biznesowej jakości dźwięku i niezawodności połączonych z prostotą użytkowania i ciekawym design’em - dodaje.

CES Innovations Design and Engineering Awards
Konkurs Innovations Design and Engineering Awards nagradza osiągnięcia w dziedzinie designu i technologii produktów od 1976 roku. Przedsięwzięcie jest sponsorowane przez Consumers Electronic Association (CEA)®, producenta International CES, największej na świecie gali technologii użytkowej oraz wspierane przez Industrial Designers Society of America (IDSA), reprezentującego światowy design przemysłowy.

Plantronics Savi™ Office będzie pokazana na International CES 2010, które odbędą się na początku 2010 roku w Las Vegas. Produkty uhonorowane podczas gali Innovations Design and Engineering będą wyeksponowane w głównym lobby Las Vegas Convention Center, a także zademonstrowane podczas CES Unveiled: oficjalnej konferencji prasowej wydarzenia.

Nagrody przyznawane są w kategoriach, bazujących na następujących kryteriach:
- Jakość techniczna produktu - materiałów oraz technologii
- Walory estetyczne i design
- Funkcje użytkowe produktu i poziom prostoty użytkowania
- Nowatorskie i unikatowe rozwiązania atrakcyjne dla użytkowników
- Porównanie wszystkich walorów produktu (technologia i design) z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku

Produkty, wyróżnione tytułem Innowacji stanowią przykład wyjątkowego designu i nowoczesnej technologii. Do konkursu zgłaszane są zarówno premiery nowatorskich rozwiązań oraz znane już produkty w nowej technologicznej odsłonie.

Cena netto sugerowana przez Plantronics: 1399 zł


Źródło: Plantronics

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości