PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Snickers Mobile: operator z czekolady?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/snickers-mobile-operator-z-czekolady-4018.html
QR Code
Snickers Mobile: operator z czekolady?

Michał Gruszka, 22 kwietnia 2008, 10:59
Tagi: MNI, MVNE, MVNO (Mobile Virtual Network Operator), Snickers Mobile

Snickers Mobile, nowy operator MVNO, który będzie działał w oparciu o operatora MVNE MNI. Oferta nowego operatora jest dostępna na jego stronie internetowej.

Wszelkie informacje znajdziecie na www.snickersmobile.pl.

Operator Snickers Mobile, ma być tym wyjątkowy. Z jego usług będzie mogła skorzystać tylko 100 tysięczna grupa zjadaczy batonów, ponieważ aby stać się abonentem Snickers Mobile, należy spełnić określone warunki.

reklama

Ostatnie opinie internautów

marcin 22.04.2008 @ 16:12
ciekawe tylko dlaczego w przypadku TakTaka nie uwzględnili tego, że rzeczywiste ceny dla większości użytkowników są duuużo niższe... no, ale grunt to dobra (i smaczna :P ) ściema... ludzie i tak wezmą :P
jareczek 23.04.2008 @ 15:10
to chyba tylko niszowa ciekawostka. ceny polaczen na papierze maja calkiem niezle ale w rzeczywistosci uzytkownicy innych sieci placa mniej, niz to widnieje w wykazie - tutaj zgadzam sie z marcinem, chociaz nie znam cennikow TT. ale ja w orange place tak naprawde po 3 gr za minute - w pakiecie 3po3.takie ceny mam niby tylko do 3 numerow, ale i tak z reguly tylko na nie dzwonie.
kot Behemot 19.11.2008 @ 10:11
Warunki mało atrakcyjne. Nie znalazłem informacji dot. okresu ważności doładowania. Poza tym snikers powinien dogadać się z kilkoma operatorami, żeby kody mogli wykorzystywać inni klienci. Indywidualnie to niezbyt dobry pomysł.
Nie jest to atrakcyjna oferta.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16