PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson: F305 oficjalnie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-f305-oficjalnie-4517.html
QR Code
Sony Ericsson: F305 oficjalnie

Michał Gruszka, 18 czerwca 2008, 16:10
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Sony Ericsson, przedstawia w dniu dzisiejszym nowy telefon dedykowany fanom gier. Model F305 adresowany jest do młodych odbiorców. Posiada funkcję Motion Gaming, dzięki której można kontrolować grę za pomocą potrząśnięcia nadgarstkiem albo zakołysania ramieniem – efekty są widoczne od razu na ekranie. Posługując się zaawansowaną technologią wykrywania ruchu telefon ten może, np. podążać za Twoimi ruchami w celu naśladowania gry w kręgle lub zarzucania wędki.

Telefon F305 sprawi, że Twoja ulubiona gra będzie w zasięgu jednego kliknięcia. Ciesz się pełnym doświadczeniem gry przy głośnikach stereo, które przydadzą się także do słuchania muzyki z odtwarzacza. Dodaj do tego wyświetlacz o szerokości 2,0", a okaże się, że ten kieszonkowych rozmiarów telefon typu slider zapewnia doświadczenie gry na całkiem nowym poziomie.

Sven Totté, Head of Product Marketing w Sony Ericsson powiedział:

Granie w gry samemu już nie wystarcza. Chodzi teraz o zabawę z przyjaciółmi oraz o interaktywność. Stosowaliśmy już wcześniej technologię wykrywania ruchu w naszych telefonach, a zintegrowanie jej z funkcjami grania w gry jest naturalnym, kolejnym krokiem.

Model F305 oferowany jest z nowym, poręcznym akcesorium, niezwykle przydatnym dla zapalonego gracza. Telefon F305 pozwala na maksymalnie 8 godzin gry, ale dzięki urządzeniu Power Pack CPP-100 możesz mieć rezerwę mocy zawsze pod ręką. Dołącz to urządzenie do swojego kółka na klucze, a kiedy będziesz go potrzebował, po prostu podłącz do telefonu, a otrzyma on natychmiastowy zastrzyk mocy z baterii.

Model F305 oferuje więcej niż tylko gry. Rozsuń telefon, a zobaczysz, że jest on wyposażony w najnowsze rozwiązania Sony Ericsson. Nie przegap dobrej zabawy lub nieoczekiwanej chwili, którą możesz uwiecznić robiąc zdjęcie aparatem fotograficznym o rozdzielczości 2,0 MPix. Dziel się z przyjaciółmi zdjęciami lub muzyką poprzez Bluetooth™ lub użyj przenośnej karty pamięci Memory Stick Micro™ (M2™). Możesz także zmienić wygląd Twojego telefonu za pomocą opcjonalnych rodzajów paneli Style-up™ - do wyboru są cztery warianty.

Funkcja Motion Gaming z trzema zainstalowanymi fabrycznie grami: „Kręgle”, „Bass fishing” oraz „Jockey” – doświadcz gry w zupełnie nowy sposób

Dodatkowe gry typu „motion games” stworzone przez Gameloft™, plus 50 innych dwu- i trójwymiarowych gier, dostępnych do pobrania na PlayNow

Głośniki stereo – zwiększ swoje przeżycia podczas gry lub dziel się najnowszą muzyką z przyjaciółmi

Poziome granie i specjalne przyciski do gier - graj w gry tak, jak chcesz i lubisz
Aparat fotograficzny 2.0 MPix i Bluetooth™ - pełne doświadczenie multimedialne
Pamięć rozszerzalna – port pamięci Memory Stick Micro™ (M2™)

Telefon F305 z funkcją Motion Gaming dostępny będzie w kolorach: Polar White i Mystic Black na wybranych rynkach od trzeciego kwartału 2008. Będzie on posiadał następującą charakterystykę: Czterozakresowy EDGE i działał na pasmach o częstotliwościach 850, 900, 1800 oraz 1900.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości