PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson i Orange współpracują z Davidem Guettą

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-i-orange-wspolpracuja-z-davidem-guetta-9167.html
QR Code
Sony Ericsson i Orange współpracują z Davidem Guettą

Maciej Celmer, 11 maja 2011, 14:21
Tagi: aplikacja, David Guetta, Orange, Sony Ericsson, współpraca, Xperia

Sony Ericsson i Orange ogłaszają zawarcie nowej umowy w dziedzinie rozrywki na lata 2011 i 2012. Umowa ta jest naturalną kontynuacją i rozwinięciem pięcioletniej współpracy, która ma przybliżać klientom muzykę, gry i rozrywkę.

Pierwszym krokiem w kierunku realizacji tej umowy jest współpraca Sony Ericsson i Orange z Davidem Guettą – DJ`em uhonorowanym nagrodą Grammy Award i artystą EMI Music. Dzięki niej fani Davida Guetty będą mieli większy dostęp do jego muzyki, informacji o nim oraz do związanych z nim wydarzeń. Odbiorcy z dziewięciu krajów będą mogli skorzystać z tysięcy biletów VIP na ponad dwadzieścia europejskich koncertów Davida Guetty, a także otrzymają wyłączny dostęp do jego setów na Ibizie, które grane będą przez całe lato, w każdy czwartek.

Dodatkowo, od czerwca br., klienci Orange będą mogli skorzystać z nowej aplikacji Android Davida Guetty, dostępnej na telefonach Sony Ericsson z rodziny Xperia. Aplikacja będzie zawierać zakulisowe filmy, nowe ścieżki dźwiękowe i ekskluzywną zawartość. Jednocześnie fani będą mogli za pomocą tej aplikacji kontaktować się z Davidem Guettą na portalu Facebook, zmieniając statusy na „tablicy” jego profilu.

Sony Ericsson i Orange stworzą również specjalną stronę na portalu Facebook, na której fani będą mogli zostać oficjalnymi reporterami Orange. Będą oni mogli aktualizować wiadomości na temat Davida Guetty, publikując swoje wrażenia jako VIP z jego występów na żywo, czy też z podróży śladami artysty podczas jego światowego tournee tego lata.

Komentując nową umowę Sony Ericsson i Orange, David Guetta powiedział:

Już teraz mamy liczącą się i naprawdę aktywną społeczność w sieci, a sądzę, że dzięki aplikacji opracowanej razem z Sony Ericsson będę mógł skontaktować się z wieloma nowymi fanami. Fani zyskają łatwiejszy dostęp do mojej muzyki, a ja będę mógł dzielić się z nimi wielką pasją, jaką jest moje życie jako didżeja!


Pieter Pierle, wiceprezes i dyrektor Global Account Orange z firmy Sony Ericsson powiedział:
W Sony Ericsson zawsze szukamy sposobów, by nagradzać odbiorców wyjątkowymi doświadczeniami, którymi będą mogli delektować się na smartfonach Xperia™. David Guetta to dla nas naturalny partner. Jest gwiazdą prawdziwie światowego formatu i rozumie ważność komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie możemy doczekać się kiedy dostarczymy wspaniałe, ekskluzywne materiały klientom Orange w tym roku, dzięki wspomnianej inicjatywie

Aplikacja Android zostanie zainstalowana w telefonach Sony Ericsson Xperia od czerwca 2011 r. Będzie ona dostępna jako aplikacja Android dla klientów Orange, którzy będą mogli pobrać ją z Orange App Shop.

Źródło: Sony Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości