PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson: Kobieca słuchawka

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-kobieca-sluchawka-3007.html
QR Code
Sony Ericsson: Kobieca słuchawka

Michał Gruszka, 8 stycznia 2008, 11:46
Tagi: Bluetooth, nowy telefon, Sony Ericsson

Lekki, wygodny, stylowy i posiadający wysokie parametry techniczne, kobiecy zestaw słuchawkowy Sony Ericsson Bluetooth ™ HBH-PV712 Style Edition - każda kobieta powinna mieć go w swojej torebce

Przeładowane torebki, próby odnalezienia dzwoniącego w nich telefonu oraz wyścig z czasem - to typowe trudności w dzisiejszym świecie, w którym tempo życia jest tak szybkie. Dlatego też Sony Ericsson opracował stylowe i łatwe w obsłudze akcesorium, które świetnie wygląda i pomaga efektywnie organizować to aktywne życie – zestaw słuchawkowy Bluetooth™ HBH-PV712 Style Edition.

Ten zestaw słuchawkowy zaprojektowany specjalnie dla nowoczesnej kobiety, łączy w sobie jakość, funkcjonalność i styl. Bluetooth™ HBH-PV712 Style Edition to najnowsze narzędzie, które sprawi, że dzień gwiazdy tenisa, kobiety prowadzącej firmę, czy młodej mamy upłynie choć trochę spokojniej.

Nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth™ HBH-PV712 Style Edition będzie miłym wytchnieniem dla aktywnych, wrażliwych na modę kobiet na całym świecie. Zestaw ten jest owocem wnikliwych badań prowadzonych przez zespół Sony Ericsson, które miały na celu ujawnienie czego dokładnie pragnie aktywna, nowoczesna kobieta: łatwego w obsłudze zestawu słuchawkowego Bluetooth™, który wygląda świetnie, mieści się w torebce i niezawodnie działa. Podczas projektowania brano cały czas pod uwagę kobiety i uwzględniano ważne dla nich aspekty - począwszy od udostępnienia znacznej ilości czasu rozmowy, poprzez zastosowanie technologii przyjaznej dla użytkownika, a skończywszy na umieszczeniu wygodnego, zawijanego uchwytu na ucho, który sprawia, że łatwo korzysta się ze słuchawki nawet przy długich włosach.

Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy Bluetooth™ HBH-PV712, w którym zastosowano technologię wzmacniania dźwięku, w tym Digital Signal Processing (SP) oraz Fast Automatic Volume Adjustment, zapewnia kryształową czystość dźwięku gdziekolwiek się znajdziesz; podczas gdy trzy stylowe akcesoria sprawiają, że wyglądasz zawsze doskonale – zarówno na korcie tenisowym, jak i na parkiecie.

Trzy stylowe obudowy Style-up™, zaprojektowane tak, by można je było zdejmować jednym ruchem, pozwalają na szybką ich zmianę w zależności od Twojego nastroju oraz ubrania. Wybierz spośród następujących wariantów obudowy: czerwona ze srebrnymi akcentami, czarna ze srebrnymi, fioletowymi i czerwonymi akcentami, oraz obudowa w kolorze "purple plated" - o fioletowym, metalicznym połysku.
Oryginalna smycz do noszenia zestawu, posrebrzana i udekorowana czerwonymi, srebrnymi i czarnymi perełkami, została zaprojektowana tak, aby pasować do każdej obudowy Style-up™. Posiada funkcję szybkiego odpinania dla potrzeb rozmów przychodzących i można ją dostosowywać do stroju. Długość smyczy możesz także dopasować do Twojego stroju, zgodnie z najnowszym trendem noszenia zestawu w trybie czuwania.

Stylowa sakiewka, stanowiąca wyrafinowane akcesorium do noszenia zestawu, z motywem kół oraz czerwoną siateczką. W sam raz na Twój telefon i zestaw, a jednocześnie wystarczająco niewielka, aby zmieścić się w Twojej torebce.

Sophie Herschtel-Keldsen, Product Business Manager ds. słuchawek bezprzewodowych Bluetooth ™ HBH-PV712 Style Edition powiedziała: „Odbieranie telefonów w sposób bezprzewodowy to przyszłość – zarówno w domu, w pracy, jak i gdziekolwiek się poruszamy. Niezawodny, łatwy w użyciu i wygodny, zestaw słuchawkowy Bluetooth ™ HBH-PV712 Style Edition podąża śladem sukcesu zestawu Bluetooth ™ PV705 Style Edition. Rozumiemy potrzeby dzisiejszych kobiet i stale pracujemy nad rozwojem nowych i ekscytujących produktów, które są atrakcyjne, modne i łatwe w obsłudze”.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth ™ HBH-PV712 Style Edition jest owocem wieloletnich doświadczeń i badań Sony Ericsson w zakresie technologii Bluetooth™ oraz wzornictwa. Będzie dostępny na całym świecie w lutym 2008 roku.

W skrócie:

Fakty i liczby - Bluetooth™ HBH-PV712 Style Edition:

Standardowy czas gwarancji – 1 rok
Opakowanie zawiera:
Zestaw słuchawkowy Bluetooth™ HBH-PV712
Dwie dodatkowe obudowy Style-up™
Łatwa do dopasowania smycz
Sakiewka na telefon i zestaw
Standardowa ładowarka CST-61
Instrukcja dla użytkownika
Waga : 14 g / 0.49 oz
Wymiary: 61 mm x 18 mm/2.4 x 0.71 in
Kolor: czerwony ze srebrnymi akcentami/ czarny z czerwonymi, fioletowymi i srebrnymi akcentami/ purple-plated
Liczba przycisków: 2
Kompatybilność: wszystkie telefony SEMC oraz inne pasma stosujące technologię Bluetooth™
Czas rozmowy: do 15 godzin
Czas czuwania: do 500 godzin
DSP oraz Fast Automatic Volume Adjustment (szybkie automatyczne dostosowanie dźwięku)
Funkcja auto pairing™
Ponowne wybieranie ostatniego numeru
Bluetooth™ 2.0 + EDR

reklama

Ostatnie opinie internautów

Wrzos 30.03.2008 @ 10:04
Bardzo chciałabym sobie kupić ten zestaw, ale nie wiem, gdzie i nie wiem, ile kosztuje. Bardzo bym chciała, by ktoś mi pomógł.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości