PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson: Maria Sharapova Design Collection

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-maria-sharapova-design-collection-4611.html
QR Code
Sony Ericsson: Maria Sharapova Design Collection

Michał Gruszka, 2 lipca 2008, 12:05
Tagi: Sony Ericsson, sponsoring

Podczas mistrzostw na Wimbledonie Maria Szarapowa zaserwowała asa tym razem na wybiegu, a nie na korcie tenisowym, prezentując kolekcję "Maria Sharapova Design Collection".

Tegoroczne otwarcie sezonu tenisowego rozpoczęło się modnie i w stylu glamour. Sony Ericsson i Maria Szarapowa, jedna z najsłynniejszych tenisistek świata, przedstawili kolekcję stylowych dodatków. Na widowni zasiedli międzynarodowi dziennikarze piszący o stylu życia, którzy przybyli do Londynu specjalnie na tę okazję.

Maria Szarapowa jest pierwszym światowym ambasadorem marki Sony Ericsson. Czteroletni kontrakt został podpisany w styczniu 2008, a kolekcja "Maria Sharapova Design Collection" to efekt współpracy w ramach tej kampanii w dziedzinie projektowania mody.

Maria Szarapowa podczas prezentacji kolekcji. powiedziała:

Praca nad tą kolekcją była dla mnie wyzwaniem. Sony Ericsson pomógł mi stworzyć kolekcję dodatków do telefonu komórkowego, które są stylowe, modne i eleganckie. Wierzę, że spodobają się one, bo w każdy projekt włożyłam cząstkę siebie (dużo serca).

Nie mogę się doczekać, kiedy sama zacznę używać akcesoriów z mojej kolekcji do telefonu Sony Ericsson T303, który sam jest stylowy i doskonały do słuchania muzyki w czasie ćwiczeń czy gdy odpoczywam po meczu".

Na wybiegu można było zobaczyć znane w Londynie twarze modelek i modeli, prezentujących najnowsze propozycje tego sezonu, proponowane przez młodych projektantów miejskiego stylu. Stanowiło to dopełnienie kolekcji „Maria Sharapova Design Collection”. Gospodarzem pokazu był Louise Roe, stylista i ekspert w dziedzinie mody. To właśnie on prezentował dodatki do telefonu T303 Sony Ericsson przed wpływową grupą osób piszących w mediach o modzie i stylu życia, przybyłych z całego świata. Kolekcja „Maria Sharapova Design Collection” składa się z torebki doskonałej na weekend za miastem IDC-31, zgrabnej torby sportowej IDC-32, torebki idealnej na imprezę IDC-33 oraz z portfela podróżnego IDC-34. Kolekcja ta powstała z inspiracji stylem życia Marii Szarapowej, tworzącym jej międzynarodowy wizerunek, oraz najnowszymi trendami w modzie.

Przemawiając podczas pokazu mody projektant Sony Ericsson Lykke Tarsbol powiedział: Praca z Marią nad projektowaniem tej kolekcji była przyjemnością. Chcieliśmy stworzyć kolekcję, która odzwierciedlałaby jej życie na korcie tenisowym i poza nim. Ściśle współpracowaliśmy, aby zapewnić, że każdy przedmiot został zaprojektowany wraz z nią i dla niej.

Jako wiodąca osobowość nie tylko na korcie tenisowym, ale także w świecie stylu i mody, Maria Szarapowa wniosła do projektu całe bogactwo wiedzy o modzie i własną elegancję. Współpracując ściśle z zespołem projektowym Sony Ericsson przyczyniła się do powstania kolekcji wyjątkowych dodatków, które na pewno znajdą uznanie wśród miłośników mody i sportu.

Kolekcja „Maria Sharapova Design Collection” dostępna będzie na wszystkich rynkach w trzecim kwartale bieżącego roku.

reklama

Ostatnie opinie internautów

MAnia 7.07.2008 @ 14:40
Teraz kupiłam W380i ze wzgledu na te wszystkie fajne muzyczne funkcje ale mysle ze jak ten nowy model wejdzie w 3 kwartale to zastanowie sie .W sumie fajne dodatki sa do tego modelu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości