PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson podpisuje przełomową umowę z Marią Sharapovą

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-podpisuje-przelomowa-umowe-z-maria-sharapova-3057.html
QR Code
Sony Ericsson podpisuje przełomową umowę z Marią Sharapovą

Michał Gruszka, 14 stycznia 2008, 11:21
Tagi: Sony Ericsson

Firma Sony Ericsson Mobile Communications ogłosiła dzisiaj, że podpisała wyłączna umowę sponsoringu z tenisistką Marią Sharapovą na okres czterech lat. Zgodnie z umową Maria Sharapova została pierwszym ambasadorem marki firmy Sony Ericsson na całym świecie.

Ta niezwykła i utalentowana Rosjanka, która w kwietniu tego roku skończy 21 lat, weźmie udział serii innowacyjnych kampanii związanych z promocją marki a jej wizerunek zostanie wykorzystany również poza kortem tenisowym. Maria Sharapova będzie także uczestniczyć w pracach zespołu ds. projektowania produktów firmy Sony Ericsson związanych z wybraną gamą produktów i akcesoriów.

Ta umowa o działalność tenisistki poza kortem jest uzupełnieniem posiadania przez Sony Ericsson rangi sponsora tytularnego WTA Tour na całym świecie, przez okres sześciu lat, który to kontrakt opiewał na 88 milionów USD, a zawarty został w styczniu 2005 roku i jest największym kontraktem w historii kobiecego sportu. Zaangażowanie Sony Ericsson w kobiecy tenis dodało tej grze dodatkowej energii - nie tylko dostarczyło fanom nowych wrażeń, ale i za sprawą przełomowych inicjatyw takich jak „tenis nocą” (połączenia tenisa, mody, muzyki i tańca) przyciągnęło do tego sportu nową publiczność.

Dee Dutta, Corporate Vice and Head of Marketing Sony Ericsson powiedział:

Po siedmiu latach obecności Sony Ericsson na światowych rynkach, nasza marka ewaluowała tak bardzo, że naturalne wydaje nam się zapewnienie jej światowego ambasadora. Będzie to kolejny etap w rozwoju naszej marki na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Wizerunek Marii, jako ikony, jej zdecydowanie, dynamizm, odnoszone sukcesy i urok osobisty, bardzo pasują do marki Sony Ericsson, która słusznie szczyci się innowacyjnym i niezwykle atrakcyjnym wzornictwem"

Chcemy, aby nasza współpraca z Marią, posiadającą status gwiazdy rozpoznawalnej na całym świecie, połączona z naszym doświadczeniem w dziedzinie promocji marki oraz kreatywnością, dostarczyły klientom na całym świecie zupełnie nowych wrażeń.

Maria Sharapova dodała: „To naprawdę niezwykle ekscytujące móc pracować z nowoczesną marką, jaką jest Sony Ericsson, która cieszy się wielkim uznaniem w branży show-biznesu".

„Mimo tego, iż wielu ludzi zna mnie jako tenisistkę, mam wiele pasji także poza sportem. Interesuję się modą, muzyką, filmem i projektowaniem. Współpraca z Sony Ericsson pozwoli mi te pasje jeszcze bardziej rozwijać”.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości