PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson pozwala Ci "zmieścić Twoje życie w muszelce"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-pozwala-ci-zmiescic-twoje-zycie-w-muszelce-3436.html
QR Code
Sony Ericsson pozwala Ci "zmieścić Twoje życie w muszelce"

Michał Gruszka, 20 lutego 2008, 11:24 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 20 lutego 2008 o 11:24)
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Nowy Sony Ericsson Z770 to niezastąpiony telefon do obsługi Internetu, zaprojektowany tak, abyś mógł na bieżąco śledzić najnowsze wiadomości, Twoje ulubione strony internetowe oraz wiadomości poczty elektronicznej.

Sony Ericsson ogłosił wprowadzenie na rynek modelu Z770 - eleganckiego telefonu w kształcie "otwieranej muszelki” dostosowanego do obsługi Internetu oraz wzbogaconego o prędkości przekazywania danych HSDPA. Telefon Z770 o klasycznym wyglądzie, oferuje zaskakująco dużo funkcji. Zaprojektowany jest tak, aby surfowanie w sieci lub odbieranie najnowszych wiadomości było niezwykle proste, a kreator ustawień poczty elektronicznej sprawia, że dostęp do Twojej skrzynki pocztowej jest dziecinnie łatwy. Telefon Z770 można także podłączać bezpośrednio do laptopa (za pośrednictwem kabla z łączem USB), jak również można używać go jako modemu.

Martin Winkler, Director Global Marketing i Head of Multimedia Web w Sony Ericsson powiedział:

Model Z770 jest niezwykle potężnym narzędziem, jak na tak kompaktowy telefon w kształcie muszli”, powiedział. Podoba się on osobom, które dużo pracują, a będąc w ciągłym ruchu oczekują nieskomplikowanego dostępu do poczty elektronicznej oraz wysokiej jakości dostępu do Internetu. Muszą mieć zapewniony szybki kontakt z innymi, na bieżąco sprawdzać pocztę elektroniczną, ale niekoniecznie potrzebują telefonu typu "smartphone" lub PDA. Telefon Z770 to prosta odpowiedź na ich potrzeby.

Telefon Z770 – łatwy dostęp do sieci

Łatwa konfiguracja ustawień poczty – dla pełnej wygody
Szybki dostęp do Internetu oraz intuicyjne funkcje nawigacji, aby szybko wyszukiwać informacje w sieci
Usługa Google™Maps for Mobile – prowadzenie krok po kroku na ekranie, aby wskazać Ci drogę

Stylowy model w Twojej kieszeni
Kompaktowy, niezawodny telefon, który pomoże Ci pogodzić sprawy związane z pracą, domem, przyjaciółmi i rodziną. Dzięki technologii HSDPA, zapewniającej duże prędkości przekazywania danych, model Z770 zapewnia wiele metod komunikacji, zarówno w sprawach biznesowych, jak i rodzinnych. Telefon oferuje 8,5 godzinny czas rozmowy, łatwą konfigurację poczty elektronicznej oraz szybki dostęp do Internetu. Możliwości te sprawiają, iż model Z770 jest wszechstronny i atrakcyjny dla ludzi, którzy prowadzą aktywny tryb życia.

Skrzynka pocztowa w Twoim ręku
Telefon Z770 sprawia, że dostęp do poczty elektronicznej jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem w sprawach technicznych, będziesz mógł logować się w Internecie (na serwerach takich jak np. Hotmail, Yahoo) i odbierać pocztę prosto na Twój telefon. Ponadto, dzięki temu, iż telefon posiada protokół Exchange ActiveSync™, będziesz mógł konfigurować swój telefon w taki sposób, aby wiadomości e-mail z pracy przesyłane były prosto na Twój telefon, co sprawi, że będzie Ci łatwiej utrzymać kontakt z biurem, gdy jesteś poza nim.

Wybierz sposób dostępu do sieci
Model Z770 zapewnia dostęp do Internetu niezależnie od wybranego przez Ciebie sposobu. Będziesz mógł zatem surfować w sieci lub odbierać wiadomości e-mail bezpośrednio na Twój telefon kiedy np. podróżujesz taksówką. A kiedy znajdziesz się w hotelowym foyer, będziesz mógł podłączyć telefon Z770 do laptopa (poprzez kabel USB) oraz użyć go jako modemu, aby zrealizować połączenie komputera z Internetem.

Gdy już nastąpi połączenie z Internetem, przeszukiwanie sieci z telefonem Z770 będzie łatwiejsze dzięki magnetycznemu wskaźnikowi myszki, kontrolowanemu klawiszem nawigacyjnym. Klawisz zmienia ikonę na ekranie w zależności od jej pozycji na stronie internetowej (tj. zmienia ją z oznaczenia miejsca do wpisywania tekstu w kursor lub w link). Dodatkowo, możliwy jest efekt „pan-and-zoom” na obszarze, którym jesteś zainteresowany, w celu łatwiejszego czytania na ekranie, o dobrych rozmiarach (2,2").

Bądź na czasie
Model Z770 oferuje Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, w zasięgu Twojej ręki. Otrzymuj na bieżąco kanały RSS ze stron poświęconych wiadomościom lub rozrywce. Będziesz mógł także po prostu kliknąć na RSS lub „widget”, aby szybko połączyć się ze swoją ulubioną stroną internetową z pulpitu telefonu (lub ekranu w stanie czuwania). Ponadto, model Z770 posiada przydatną wbudowaną aplikację do otrzymywania prognozy pogody, która pozwoli Ci na regularną aktualizację komunikatów o pogodzie i odpowiednie zaplanowanie długiego weekendu.

Oprócz otrzymywania najnowszych wiadomości i prognoz pogody, będziesz mógł także na bieżąco informować swoich bliskich o tym co dzieje się u Ciebie. Zrób zdjęcie telefonem Z770 i prześlij je błyskawicznie na stronę swojego bloga.

Bądź w kontakcie ze światem podczas jazdy samochodem
Nie musisz trzymać telefonu w ręku, aby w pełni wykorzystać model Z770. Dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth™ HCB-150 możesz porozmawiać ze swoim klientem lub z rodziną podczas jazdy samochodem, jednocześnie koncentrując się na drodze. Urządzenie HCB-150 posiada także wygodną funkcję „text to speech” ; HCB-150 powiadamia Cię głosem o tym kto telefonuje. HCB-150 czas rozmowy wynosi do 25 godz. a czas czuwania do 700 godz. – jest to wystarczająco długi czas, aby zmieścić w nim kilka podróży!

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 20.02.2008 @ 16:19
eh, ten zastój w nowych wydaniach telefonów teraz wychodzi na wierzch. SonyEricsson stanął na wysokości zadania i teraz wydaje telefony skierowane do każdego użytkownika. Mogę się założyć że premierę swoją będą miały w tym samym dniu lub podobnym okresie czasu. Oczywiście czekam na premierę - teraz to już nie wiem jaki telefon wybrać. Pewnie w odpowiedzi Nokia rowniż nie będzie gorsza i pokaże co nieco. Jednak jak wiadomo, ta żąda wysokie kwoty za swoje produkty w porównaniu do SE.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości