PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson prezentuje K630 - szybkość turbo 3G i e-mail w ruchu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-prezentuje-k630-szybkosc-turbo-3g-i-e-mail-w-ruchu-2245.html
QR Code
Sony Ericsson prezentuje K630 - szybkość turbo 3G i e-mail w ruchu

Michał Gruszka, 11 października 2007, 15:48 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 11 października 2007 o 15:50)
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprezentował dzisiaj K630 – nowy stylowy telefon o opływowych kształtach. K630 to telefon w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do zarządzania pracą, a także doskonały aparat do robienia zdjęć, klipów wideo i plików muzycznych.

Mobile Broadband (HSDPA)

Przeszukaj Internet, załaduj muzykę lub e-mail z szybkością łącza szerokopasmowego. 4-krotnie szybszy niż standardowa szybkość 3G*.

E-mail gdy jesteś w ruchu

Wyposażony w Microsoft® Exchange ActiveSync.

Media w twojej kieszeni

W menu - jedno miejsce dostępu do wszystkich mediów. „Przeciągnij” i „upuść” utwór muzyczny lub klip wideo między telefonem a komputerem korzystając z aplikacji Media Manager.

Ty wybierasz informacje

Dostępny w dwóch kolorach – Havana Gold i Quick Black – nowy Sony Ericsson K630i pozwoli ci mieć wszystko pod kontrolą, gdyż przekazuje informacje i dostarcza rozrywkę przez cały czas. Zasilany przez turbo 3G (HSDPA) i ważący zaledwie 97 gram, K630 to kieszonkowy telefon zapewniający surfowanie w Internecie prawie tak szybkie, jak w komputerze.

Wyposażony w aplikację Microsoft® Exchange ActiveSync umożliwia skopiowanie skrzynki odbiorczej w twoim komputerze, sprawdzenie ważnych e-maili i szybkie napisanie odpowiedzi. Animowane ikony znajdują się na pulpicie telefonu i wystarczy jedno kliknięcie, aby mieć dostęp do ulubionych stron w Internecie. Kanały RSS możesz ustawić tak, aby być na bieżąco z aktualnymi wiadomościami, informacjami o pogodzie czy korzystać z serwisów rozrywkowych.

Twoje media w twojej kieszeni

Nigdy nie wiesz, kiedy zechcesz zrobić zdjęcie czy nakręcić krótki film, więc K630 został wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2,0 MP. Teraz masz go pod ręką zawsze, gdy potrzebujesz. Zdjęciami możesz podzielić się z przyjaciółmi wysyłając je jako wiadomość MMS, e-mail lub pocztówkę; albo możesz wysłać je do własnej galerii online lub na blog. Wystarczy, że prześlesz adres strony www do przyjaciół i rodziny, a będą mieć stały dostęp do twoich ostatnich zdjęć bądź klipów wideo.

Telefon K630 zapewnia także unikalne wrażenia muzyczne. Wyposażony jest w kartę pamięci Memory Stick Micro™ (M2™) o pojemności 256 MB, a obsługuje do 4 GBit pamięci – pozwala to na przechowywanie do 3600 długogrających utworów. To imponująca ilość, ale dzięki szybkości HSDPA potrzebujesz tylko 14 sekund, aby załadować długogrający utwór*; to cztery razy szybciej niż standardowa prędkość telefonu 3G. Aby uczynić życie jeszcze łatwiejszym, K630 wyposażony został w muzyczny przycisk, który pomoże ci w nawigacji wszystkich plików muzycznych.

Telefon wyposażony został także w przeglądarkę mediów, co oznacza, że jest jedno miejsce w menu K630 aby włączyć odtwarzacz muzyki, wideo czy galerię zdjęć. Z tego miejsca masz dostęp do wszystkich zasobów telefonu. K630 wyposażony jest w nową aplikację Media Manager, aby łatwo przenieść twoje ulubione pliki muzyczne, zdjęcia czy wideo pomiędzy twoim komputerem a telefonem. Ścieżki muzyczne bądź klipy wideo będą automatycznie przekonwertowane do formatu przyjaznego dla telefonu. Utworzenie listy przebojów czy dodanie grafik do ścieżek muzycznych jest wyjątkowo proste.

Martin Winkler, Head of Web Marketing w Sony Ericsson. powiedział:

K630 powstał z myślą o tym, aby mieć więcej czasu na te rzeczy, na które masz naprawdę ochotę. K630 jest doskonałym narzędziem do zarządzania planem dnia czy wiadomościami typu e-mail, ale to znacznie coś więcej niż narzędzie do pracy. Doskonale sprawdza się zwłaszcza w tych momentach, gdy czas się dłuży, np. czekając na przystanku na autobus. Wtedy możesz posłuchać muzyki bądź obejrzeć wideo i czas minie szybciej.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości