PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson stworzył nieduży telefon typu slider

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-stworzyl-nieduzy-telefon-typu-slider-3668.html
QR Code
Sony Ericsson stworzył nieduży telefon typu slider

Michał Gruszka, 13 marca 2008, 10:56 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 13 marca 2008 o 10:56)
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Nowy, stylowy telefon T303 typu ‘slider’ potwierdza zaangażowanie Sony Ericsson w poszerzanie oferty i adresowanie jej do coraz większego grona odbiorców. Ten zgrabny telefon ma piękny, designerski wygląd i oferowany będzie po atrakcyjnej cenie.

Sony Ericsson zaprezentował model T303 - atrakcyjny i niewielkich rozmiarów telefon, który można zabierać ze sobą przy każdej okazji. Ten kompaktowy telefon typu ‘slider’ otrzymał wyposażenie klasy wyższej, z lustrzanym obiektywem, metalową obudową i chromowanym wykończeniem.

Lykke Tarsbol, Senior Designer w Creative Design Centre, Sony Ericsson. powiedział:

T303 to wspaniały model z linii produktów T Sony Ericsson, łączący najwyższej jakości wykończenie z silnym zestawem funkcji; to telefon łączący 'styl i treść' w jednym. Zachowanie balansu między kształtem a rozmiarem w połączeniu ze stylowym wzornictwem czyni z niego bez wątpienia produkt przyciągający uwagę. Chcieliśmy stworzyć pięknie wyglądający telefon, który ludzie chcieliby zabierać ze sobą wszędzie – w ciągu dnia i na wieczorne wyjścia.

Sony Ericsson T303
Styl w najlepszym wydaniu

Zapewnia wygodę w kieszonkowym rozmiarze
Oferuje najwyższej jakości materiały i piękny wygląd dzięki metalowemu i chromowanemu wykończeniu. Posiada wszystkie podstawowe funkcje, czy chodzi o aparat fotograficzny, Bluetooth™ czy radio FM

Wielki styl, minimalny rozmiar
Maleńki rozmiar modelu T303 jest jego cechą rozpoznawczą. Nie zajmując dużo miejsca, znakomicie nadaje się, aby wziąć go na nocne wyjścia, kiedy nie wszystkie przedmioty możemy ze sobą zabrać z uwagi na ograniczenia miejsca. Kompaktowy rozmiar telefonu T303 oznacza, że telefon ten zawsze będzie należał do grona wybranych.

Szykowny i gładki, odzwierciedlający każdy Twój ruch
Metalowe i chromowane wykończenie telefonu T303 sprawia, że ludzie wokół nie będą mogli oprzeć się wrażeniu, jakie na nich robi swoim doskonałym wyglądem. Jego miękka linia kształtu i gładko przesuwający się mechanizm 'slider' sprawia, że obcowanie z tym telefonem to doświadczenie wprawiające w dobry nastrój, którym będziesz mógł się cieszyć każdego dnia. Ponadto, szklany, lustrzany wyświetlacz na frontowej ściance telefonu czyni model T303 jeszcze bardziej oryginalnym i skupiającym uwagę na jego pięknym wyglądzie.

Doskonały do zdjęć
Aparat fotograficzny telefonu T303 jest gotowy do robienia zdjęć w jednej chwili. A zatem, jeśli podczas zakupów natkniesz się na idealne buty i zechcesz się kogoś dodatkowo poradzić, po prostu zrób zdjęcie i wyślij wiadomość z tym zdjęciem do przyjaciółki. Możesz posłużyć się technologią Bluetooth™ do przesłania zdjęć bezprzewodowo ze swojego telefonu na kompatybilny komputer, a następnie przesłania ich pocztą elektroniczną do ilu zechcesz pomocnych doradców w sprawie stylu. Możesz także przesłać zdjęcia z całodziennej przygody prosto na telefon przyjaciela.

Odtwarzaj muzykę gdziekolwiek jesteś
Przy coraz bardziej szalonym tempie życia konieczne jest umieć zwolnić je i znaleźć czas na wyjście w ulubione miejsce, kiedy tylko nadarza się okazja. Telefon T303 posiada wbudowane radio FM, co oznacza, że możesz dostroić się, ochłonąć i mile spędzić czas. Posiada także własny odtwarzacz multimedialny i wbudowaną fabrycznie funkcję Sony Ericsson TrackID™. Nagraj utwór będąc w barze lub w kawiarni i dowiedz się natychmiast jak się nazywa i kto go śpiewa.

Dodaj akcesoria
Mając tak wspaniale wyglądający telefon, zechcesz zapewne utrzymać jego dobry wygląd. Futerał ochronny IDC-22, będący częścią kolekcji: Sony Ericsson Design Collection, stwarza sposobność jeszcze większego podkreślenia Twojego stylowego wizerunku. Nie tylko pomoże Ci on zachować dobry wygląd Twojego telefonu, ale także posiada miejsce na te wszystkie niezbędne przedmioty... Twoją kartę kredytową, klucze i Twój telefon T303.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości