PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson Vivaz - telefon HD

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-vivaz-telefon-hd-6967.html
QR Code
Sony Ericsson Vivaz - telefon HD

Mariusz Burski, 21 stycznia 2010, 10:20
Tagi: HD, nowy telefon, Sony Ericsson

Przedstawiony dziś Sony Ericsson Vivaz nawiązuje do modelu Xperia X10 zaprezentowanego w listopadzie 2009 i jest drugim modelem w nowej rodzinie telefonów skupionych wokół idei: "communication entertainment" (komunikacja i rozrywka). Sony Ericsson Vivaz pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.

Z telefonem Sony Ericsson Vivaz komunikacja w istocie staje się rozrywką. Dzięki wysokiej jakości wideo HD (high definition) użytkownicy mogą nagrywać i odtwarzać swoje najlepsze filmy wykorzystując przy tym najnowsze technologie rejestrowania w trybie wideo oraz funkcje służące do dzielenia się zasobami.

Sony Ericsson, tak przedstawia swój nowy telefon:
- Funkcja Capture – będziesz mógł nagrywać na wideo spontaniczne chwile i utrwalać wspomnienia w jakości HD. Niezwykła wyrazistość, jaką zapewnia wysoka rozdzielczość, pozwoli Ci uzyskać efekt "real-life". Dedykowany przycisk wideo pozwali nagrać doskonały film za każdym razem w dowolnej chwili, gdyż funkcja auto focus jest przez cały czas aktywna.
- Funkcja View – będziesz mógł oglądać materiały wideo na panelu "stand-by" na wyświetlaczu o przekątnej 3.2 cala lub w Internecie poprzez Wi-Fi.
- Funkcja Share – będziesz mógł przesyłać nagrania poprzez Wi-Fi do portalu YouTube oraz Picasa w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie korzystając z innych funkcji telefonu.

Otwarta platforma pozwala także na personalizowanie doświadczenia użytkownika w dziedzinie rozrywki poprzez pobieranie wspaniałych aplikacji z areny PlayNow oraz z portalu Symbian Developer Community (środowisko programistów Symbiana).

"Mamy ostatnio w Internecie do czynienia z prawdziwą eksplozją treści tworzonych przez użytkowników, a zwłaszcza materiałów wideo", powiedział Leonard Hoornik, Head of Marketing w Sony Ericsson. "Model Sony Ericsson Vivaz jest przykładem na to, że stworzyliśmy telefon, dzięki któremu łatwo jest filmować życie w wysokiej rozdzielczości wideo, a następnie przenosić tę osobistą twórczość do sieci i pokazywać ją światu. Telefon Sony Ericsson Vivaz oferuje piękno wewnątrz i na zewnątrz, przekazując otwarte i intuicyjne doświadczenie użytkownika, które pozwoli odbiorcom utrwalać, oglądać i pokazywać życie i spontaniczne chwile w jakości HD."

Sony Ericsson Vivaz opracowany został na podstawie nowej filozofii projektowania opartej na anatomicznych liniach, która po raz pierwszy została wprowadzona wraz z modelem Xperia X10, a odtąd stanie się stałym elementem oferty Sony Ericsson. Telefon Sony Ericsson Vivaz, zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał kształt ludzkiego ciała, a równocześnie zapewniał precyzyjną i angażującą interakcję telefoniczną, jest od razu rozpoznawalny.

Sony Ericsson Vivaz - najważniejsze cechy:
- kamera video HD
- portale społecznościowe – łatwy dostęp do portali społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter
- aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli
- wykrywanie twarzy i uśmiechu
- Sony Ericsson Media Player
Sony Ericsson Vivaz posiada następujące parametry: UMTS HSPA 900/2100 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 850/1900/2100 oraz EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Vivaz dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2010 w kolorach: Moon Silver, Cosmic Black, Galaxy Blue i Venus Ruby.


Źródło: Sony Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Michał Kamiski 16.04.2010 @ 14:05
Bardzo mi się podoba ten telefon. Można z nim nakręcić znakomite widea też. Według mnie w koloru Cosmic Black wygłąda najlepszej. Też ma bardzo szybki internet (wifi), którym można bezpośrednio nagrać pliki na Youtube.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości