PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson Xperia arc od kwietnia w Erze

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-xperia-arc-od-kwietnia-w-erze-8911.html
QR Code
Sony Ericsson Xperia arc od kwietnia w Erze

Maciej Celmer, 31 marca 2011, 12:32
Tagi: Era, Sony Ericsson, Xperia, Xperia Arc

Od 4 kwietnia, sieć Era, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza do sprzedaży telefon z systemem Android w wersji 2.3 Gingerbread - Sony Ericsson Xperia arc.

Skrócona specyfikacja telefonu Xperia arc:

  • Android 2.3 Gingerbread
  • Dotykowy wyświetlacz 4,2 cala Reality z technologią Sony Mobile BRAVIA Engine
  • Aparat 8,1 MPix z czujnikiem Exmor R
  • Procesor 1GHz
  • Szybki dostęp do Internetu w technologii HSPA
  • Aplikacja Facebook
  • Aplikacje Google: Youtube, Mapy, Gmail
  • Aplikacja Timescape – wszystkie wiadomości w jednym miejscu
  • Poczta e-mail w czasie rzeczywistym
  • Kręcenie filmów HD
  • Wejście HDMI
  • GPS
  • Możliwość pobrania wielu aplikacji z Android Market
  • Odtwarzacz mp3
  • Radio FM

O telefonie można więcej przeczytać w informacjach:
Sony Ericsson Xperia arc - nowy ultracieńki smartfon z Androidem 2.3
Sony Ericsson Xperia arc w przedsprzedaży
Unboxing Sony Ericsson Xperia arc [wideo]

Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 31.03.2011 @ 14:04
Ogólnie telefon bardzo ładnie się prezentuje, jego specyfikacja także. ;-)
Bo liczy się wnętrze ;)
Na wyróżnienie zasługuje tutaj aparat. Z 8.1 to już można poszaleć ;)
I jak zwykle aplikacja Facebook obowiązkowa ;)
Hajdek 31.03.2011 @ 14:58
@dawid9222 - rzeczywiście, najbardziej w smartphone'ach liczy się wnętrze, a w tym przypadku jest ono dosyć bogate. Świetny procesor, aparat i w końcu Android Gingerbread. Sony wreszcie zrozumiało, że software jest jedną z najważniejszych rzeczy w telefonach. W dodatku ta świetna oprawa graficzna i ekran, który (mam nadzieję) będzie bardzo wyraźny i uzyska lepszy wynik, niż ten umieszczony w Samsungu Wave. Telefon ma naprawdę duże szanse na zdobycie popularności.
Pozdrawiam, Hajdek
marekszarek 12.04.2011 @ 14:31
Procesor mógłby być troszeczkę mocniejszy i to tak samo dotyczy to baterii też, no ale oprócz tych wad super prezentuje się. Największe plusiki to: nowe funkcje ( Sony Bravia Engine, Exmor R) Cena, i że da się nakręcić widea w jakości HD.
rotate 13.04.2011 @ 16:34
Bateria to wada ?!?! Chyba jeszcze nie miałeś w rękach Xperie Arc.. Dla baterii ogromny plusik, nawet dwa i pół- trzy dni wytrzyma przy intensywnym używaniu.. :) A cena to raczej minus..bo mógłby kosztować jeszcze taniej, ale Smartphonek jest fajny moim zdaniem będzie hitem po parę tygodni :)
dorka 19.04.2011 @ 12:39
to elegancko, jak bateria daje radę 2-3 dni, nie mam nic przeciwko :) a mógłby mnie ktoś wtajemniczyć, o co chodzi z tą bravia engine? bo zupełnie zielona jestem, a zastanawiam się na kupnem :)
małymis 19.04.2011 @ 14:30
Technologia Sony Bravia Engine: ulepszony kontrast, bogatsze kolory, mniej zakłóceń obrazu. Dzięki temu obraz i zdjęcia będą ostre i wyraźne
dorka 19.04.2011 @ 14:57
wow, to rzeczywiście się opłaca, jak takie fajne rzeczy ma w środku, czytałam też, że ma stabilizator obrazu, ale to chyba już nie nowość wśród smartfonów. dzięki za info!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16