PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro już leci do sklepów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-juz-leci-do-sklepow-7610.html
QR Code
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro już leci do sklepów

S.Nowak, 29 czerwca 2010, 06:15
Tagi: Sony Ericsson, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro

Sony Ericsson wczoraj rozpoczął wysyłkę nowego modelu X10 Mini Pro, czyli rozsądnego smartphone'a z Androidem w eleganckiej, niewielkiej obudowie.

Xperia Mini z założenia miała być propozycją, dla osób szukających funkcjonalności smartphone'a, jednak niekoniecznie opakowanego w ogromną obudowę, wielki ekran i posiadającego masę gadżetów. Nowa wersja Pro, dodaje do miniaturowej Xperii wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Orientacyjna cena podawana przy przedpremierowych zamówieniach, wynosiła około 400USD. Całkiem sporo jak na tego typu telefon, tym bardziej, że cena oryginalnej X10 Mini jest zwykle aż o 100 dolarów niższa (W Polsce X10 Mini kosztuje w granicach 1100-1200zł). Prawdopodobnie ceny wyrównają się nieco po premierze.

Źródło: GSMarena,wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

martyna 2.08.2010 @ 23:34
on jest świetny :)
wera 17.08.2010 @ 16:11
ja jak narazie mam SAMSUNGA AVILLE ale chciałabym ją zmienić na telefon z klaiwturą QWERTY. Odkąd w Polsce pojawiła się NOKIA E72-zakochałam się. Mój ojciec koniecznie chce kupić mi jakiegoś SONY ERICSSONA ale mnie osobiście się nie podobają dla mnie są raczej dla facetów. Jednak po dokładniejszym obejrzeniu SONY ERICSSONA XPERIA X10 MINI PRO spodobał mi się i z funkcji i z wyglądu;] Jedynie mały minus mam co do tego fona- ma mało funkcji przy aparacie ale zdjęcia wychodzą nim dobrze i lampa jest;] Wiem trochę się czepiłam ale dla mnie ważny jest aparat jak i net, kalkulator oraz swobodne pisanie na klawiaturze QWERTY, ale ten telefon własnie to posiada;)*

<eh rozpisałam się> ALE szczerze polecam ten produkt:D
Azja 29.08.2010 @ 18:24
Zastanawiam się nad kupnem sony ericsson Xperia X10 mini pro. Nie wiem tylko czy to dobry telefon i jakie ma funkcje! Proszę napiszcie mi o nim na mój adres email. Azja
Azja 29.08.2010 @ 18:25
Mój email to asiulllaaa16@wp.pl. Azja
huan 10.10.2010 @ 21:34
Dobre!
huan 10.10.2010 @ 21:35
Fajna by była bateryjka solarna :)
eemillaa 16.05.2011 @ 14:07
jak mi się moja nokia (zwykła) zepsuje to sobie go kupię.!
;DD
paulla22100 18.05.2011 @ 09:12
Jestem Zajebisty za 10 dni będę go mieć

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16