PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sony Ericsson zaprasza klientów na fotel kierowcy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sony-ericsson-zaprasza-klientow-na-fotel-kierowcy-3657.html
QR Code
Sony Ericsson zaprasza klientów na fotel kierowcy

Michał Gruszka, 12 marca 2008, 13:07
Tagi: Sony Ericsson

Sony Ericsson na 78-mym pokazie International Motor Show w Genewie, przedstawił kierowcom swoją wersję doświadczenia z punktu widzenia użytkownika w samochodzie. Sadzając odbiorców na fotelu kierowcy pokazał im z jakich rozwiązań mogą wybierać, aby zapewnić sobie wygodę i łatwość komunikacji na drodze. Użytkownicy telefonów Sony Ericsson mogą znaleźć coś dla siebie w szerokiej ofercie łatwych w instalacji akcesoriów, a także wybrać zintegrowane opcje Bluetooth™ u producentów samochodów. Dodatkowo, strona internetowa typu „wszystko pod jednym dachem" pozwoli kierowcom na dostosowanie podróży do ich potrzeb na wiele ekscytujących sposobów, w każdym samochodzie.

Oferta akcesoriów samochodowych Sony Ericsson obejmuje urządzenia, przy korzystaniu z których nie trzeba używać rąk, co pozwala na wygodne i bezpieczne komunikowanie się podczas jazdy samochodem. Ponadto szeroka gama akcesoriów muzycznych pozwala kierowcom cieszyć się ulubionymi utworami wgranymi do telefonu Sony Ericsson, kiedy są w trasie, dzięki zdalnemu sterowaniu.

Aby zwiększyć odbiorcom możliwości łatwego korzystania z telefonów w samochodzie, Sony Ericsson rozwinął daleko idącą współpracę z wiodącymi producentami samochodów, takimi jak Saab. Specjalny zespół Sony Ericsson realizujący program samochodowy opracowuje rozwiązania firmy w zakresie technologii Bluetooth™, aby zapewnić pełną kompatybilność dużego wyboru telefonów i aplikacji. W efekcie odbiorcy otrzymują w pełni zintegrowane rozwiązanie, jeśli chodzi o technologię i projekt wnętrza samochodu.

Wszystkie informacje jakich potrzebują odbiorcy o gamie „towarzyszy podróży” firmy Sony Ericsson i możliwość zakupu online zostaną umieszczone na stronie, www.sonyericsson.com/car . Będzie to miejsce typu „wszystko pod jednym dachem” ; kierowcom zaoferuje dwie wirtualne drogi, którymi można podążać wypróbowując wielość aplikacji i funkcji samochodowych. Na stronie udostępniona też będzie lista kompatybilnych telefonów dla danego producenta samochodów.

Tomas Rahkonen, Head of Accessory Developer Program z firmy Sony Ericsson powiedział: „Sony Ericsson jest firmą już cieszącą się uznaniem jako dostawca najnowocześniejszych aplikacji mobilnych, a nasza obecność na 78-mym pokazie International Motor Show jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję w tej branży. Poprzez współpracę z wiodącymi producentami samochodowymi, oferowanie akcesoriów, które zapewniają jeszcze doskonalsze doświadczenia użytkownika podczas jazdy samochodem, a także poprzez stworzenie unikalnej i interaktywnej strony internetowej, oferujemy szeroką gamę opcji w dziedzinie rozwiązań samochodowych i pokazujemy, że ważne dla nas jest to, aby użytkownik był w centrum wszystkiego co robimy.”

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości