PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > SonyEricsson - konkurs dla sprzedawców

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sonyericsson-konkurs-dla-sprzedawcow-5096.html
QR Code
SonyEricsson - konkurs dla sprzedawców

Piotr Baranowski, 20 listopada 2008, 17:09 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 20 listopada 2008 o 17:10)
Tagi: Konkurs, Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, którego stawką jest podróż życia. Konkurs "Przekraczanie granic" otwarty jest wyłącznie dla sprzedawców detalicznych prowadzących sprzedaż artykułów związanych z telefonią komórkową. Rejestracja udziału będzie trwała do 1 grudnia 2008. Przełomowy konkurs "Przekraczanie granic" to seria ekscytujących codziennych wyzwań, których zwieńczeniem będzie szansa wygrania podróży życia - do Maroko i Marrakeszu.

Sony Ericsson wzywa zatem sprzedawców detalicznych, którzy lubią wyzwania, aby zarejestrowali się za pośrednictwem specjalnie dedykowanej strony http://www.sonyericsson.com/insider. Ten mini portal wypełniony jest po brzegi informacjami o produktach Sony Ericsson. Użytkownicy strony mogą wziąć udział w różnych konkursach, a także wymienić się doświadczeniami z innymi sprzedawcami detalicznymi z całego świata. Sprzedawcy detaliczni mogą zarejestrować się w każdej chwili, do dnia 1 grudnia 2008, kiedy to rozpocznie się seria wyzwań. Wszystkie wyzwania będą przebiegały online, przez portal Insider.

Konkurs będzie trwał przez 29 dni i będzie obejmował 29 osobnych wyzwań – a ponadto, zaoferuje on sprzedawcom detalicznym szansę na wygranie aż 290 nagród. Konkursy i wyzwania będą interaktywne i dynamiczne – a motywem przewodnim konkursu "Przekraczanie granic" będzie temat: "Jestem w podróży". Wśród wyzwań znajdzie się, między innymi, sposobność zaprojektowania samochodu marzeń – dostosowanego do potrzeb odbiorcy przy użyciu licznych innowacyjnych rozwiązań wzornictwa.

Mariusz Adamowicz, Szef firmy Sony Ericsson w Polsce powiedział:

To już drugi rok z rzędu, w którym Sony Ericsson prowadzi taką kampanię. W roku 2008 ośmioro szczęśliwych zwycięzców wzięło udział w ekscytującej podróży wiodącej przez trzy miasta: Dubaj, Oslo i Berlin. W tym roku czekają zwycięzców jeszcze większe i wspanialsze przeżycia! Konkurs pokazuje nasze zaangażowanie dla społeczności sprzedawców detalicznych w całym regionie - grupy ludzi, która jest dla nas niezwykle ważna.
reklama

Ostatnie opinie internautów

MasterJapko 22.11.2008 @ 13:51
Z jednej strony fajnie, ze SE zauwazyl detalistow, komisy itd, ktore na codzien korzystaja z tego typu serwisow do sprawdzania specyfikacji sprzedawanych produktow. Jednak uwazam ze w pojedynke SE nie zorbi furory, bo lepiej wejsc na telefon.pasjagsm.pl i miec wszystko w jednym, niz szukac informacji na kilku stronach.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości