PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Śpiesz się do salonu Plusa, bo niedługo zabraknie niektórych komórek

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/spiesz-sie-do-salonu-plusa-bo-niedlugo-zabraknie-niektorych-komorek-3238.html
QR Code
Śpiesz się do salonu Plusa, bo niedługo zabraknie niektórych komórek

Michał Gruszka, 30 stycznia 2008, 21:10
Tagi: Huawei, LG, LG Electronics, Motorola, Nokia, Plus, Sagem, Samsung, Sony Ericsson

Plus GSM zaprzestał zamawiać wybrane modele komórek. Na "czarnej liście" telefonów, których Plus już nie będzie miał w swojej ofercie są komórki niemal każdego producenta. Także Plusfon - firmowe urządzenie pod logiem Plusa, zostanie zastąpione nowym.

Z oferty Plus wycofa model 601i. W magazynach wyczerpały się już jego zapasy. Na jego miejsce wprowadzone zostaną kolejne modele dostarczane przez chińskich producentów. Żadne szczegóły nie są jeszcze znane - informuje GSMOnline.

Z oferty wycofane są:

LG KG800

Motorola C390

Nokia N70

Nokia 6125

Nokia 6103

Nokia 1600

Nokia 6070

Sony Ericsson K550i

Sony Ericsson W300i

Sony Ericsson K530i

Sony Ericsson K750i

Samsung M600

Samsung M300

Samsung X510

Samsung X530

Samsung X520

Samsung Z170

Samsung E900

Samsung C300

Samsung C210

Sagem my301X

Plusfon 601i

reklama

Ostatnie opinie internautów

marek 30.01.2008 @ 21:56
a kto by chciał brać coś od Plusa??
Maniek 30.01.2008 @ 22:21
Pewnie sporo ludzi. Ja bym u niech żadnego telefonu nie kupił (zresztą u żadnego operatora bym nie kupił telefonu). Ale usługi Polkomtela są przyzwoite na tle konkurencji.
Kornel 2.02.2008 @ 17:50
Ja np.chętnie kupie z promocji w mixie Samsunga J600.I ciesze sie ze nie znalazłem go na liscie telefonów wycofanych ze sprzedazy,uff
darek 4.02.2008 @ 07:21
No to gdzie kupic SonyEr K770i?
andziolek 9.02.2008 @ 22:36
nie kupujesz telefonow od operatorów?!!? wiec sporo przeplacasz. Jesli sa takie obnizki. w salonie kupujesz o paresset złoty taniej....widac, to nie dla ciebie ta wielka wyprz. ale inni skorzystaja...
pietrek 10.02.2008 @ 19:58
dokladnie, wielka wypr obnizyla ceny telefonow o 90%,a to nei w kij dmucvhal, dobrze jednak ze uzupelniaja wciaz promocje o nowe modele
pahlawi 18.02.2008 @ 13:52
Pięknie, to gdzie moge kupić nokie 6125 w tej samej cenie. Ludzie zuccie na rynek jeszcze te fony, każdy na tym zyska.
KOLO 10.04.2008 @ 00:39
W DUPIE
Cheeker 13.02.2009 @ 14:21
twojej wyprys*****ej

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16