PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Spot Ery w zwierzęcym klimacie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/spot-ery-w-zwierzecym-klimacie-8877.html
QR Code
Spot Ery w zwierzęcym klimacie

Maciej Celmer, 28 marca 2011, 09:52
Tagi: Era, laptop, reklama, wideo

Rynek reklamy się zmienia, powstaje wiele nowych spotów ukazujących produkty w nowatorski i niekonwencjonalny sposób. Zwykła prezentacja produktu odchodzi do lamusa.

Kolejne wideo, na które warto zwrócić uwagę wyprodukowała sieć Era. Dotyczy promocji laptopów z internetem. Zdaniem operatora, każdego da się przekonać do laptopa, nawet kogoś totalnie anty technicznego.


Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cami 28.03.2011 @ 10:30
W sumie marki nie powinny traktować swoich klientów jak kretynów (boję się komplikacji, ładny Samsung bo CZERWONY itd.), ale tutaj jest to całkiem wyważone. Razi ogólnik - wszystko jest już zainstalowane (bo nie jest), ale wiadomo jaki jest tuaj sens - wyjmujesz komputer z pudełka i wszystko działa. Jak działa, to już inna sprawa, ale działa. Czy kogoś przekona ta reklama? Dziwny pan na biało nie budzi sympatii. W reklamie powinny być jakieś starsze osoby, może z kobietą, lub rodziną itd. Tylko znów łatwo o "wtopę", gdyby przedstawiono głupiutką kobietę... Lepiej byłoby oprzeć przekaz o wielopokoleniową rodzinę i pokazać korzyści, jakie może przynieść internet, oraz łątwość obsługi.
dawid9222 28.03.2011 @ 11:53
Słowa dobrane, ale według mnie, tej reklamie brakuje 'tego czegoś', może jakiegoś zaskakującego zaskoczenia?
Z drugiej strony, zainstalowane już programy, to atrakcyjna oferta dla niektórych osób. Osób, które nie znają się w tych tematach, nie muszą zanosić laptopa do informatyka ;)
Więc już niebawem zobaczymy skuteczność tej reklamy ;)
Cami 28.03.2011 @ 18:51
@dawid9222 - psów, psów brakuje :-). Wśród nas są też miłośnicy tych zwięrząt. Chomików, chomików też.
Hajdek 28.03.2011 @ 19:43
Reklama jak reklama. Nie ma co się czepiać - wszystkie są wykonane w takim stylu. Ciekaw jestem jak jest naprawdę z tym standardowo zainstalowanym oprogramowaniem... Poczytam i się dowiem ; ]
Pozdrawiam, Hajdek
@amar-ain 28.03.2011 @ 21:29
Era chyba postawiła na zwierzęce motywy, ostatnio przecież była Kura;p Ogólnie reklama ok, ale nie ma wielkiego szału. W porównaniu do Heyah z Ryśkiem na przykład, jest trochę mało humorystyczna.
blizniaki06 28.03.2011 @ 23:15
Reklama bura i nijaka. Mojej uwagi by nie przykuła. Ale... w końcu coś dla mnie, technicznej sieroty... ;)
Hajdek 30.03.2011 @ 15:09
@blizniaki06 - nie obraź się, ale jeśli nie jesteś zbyt obeznana w nowych technologiach i ta reklama Cię nie interesuje, to spot nie przykuje uwagi zbyt dużej liczby osób. To posunięcie Ery nie przyniesie jej raczej zbyt dużych zysków... W każdym razie, okaże się to w podsumowaniu zarobków ;] .
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 3.04.2011 @ 11:21
@Hajdek - też zastanawiałam się, czy nie wspomnieć o tym oprogramowaniu. Piszą, że jest wszystko, a takiego Matlaba to to ma? Wiem, czepianie się, ale jak już piszą, ze ma WSZYSTKO, to zakładam, że jest tam darmowy pakiet biurowy, program graficzny itd.
Jeżeli tam jest tylko goły windows, to słabo.
blizniaki06 3.04.2011 @ 12:25
Hajdek - daleko mi do obrażalskiej ;)) Zresztą to prawda, że nie jestem "zbyt (???) obeznana", więc... he he ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16