PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sputnik Software zbliża nas ku nowoczesnemu urzędowi

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sputnik-software-zbliza-nas-ku-nowoczesnemu-urzedowi-2428.html
QR Code
Sputnik Software zbliża nas ku nowoczesnemu urzędowi

Michał Gruszka, 30 października 2007, 10:29
Tagi: ciekawostka, Sputnik Software

Firma Sputnik Software wprowadziła nową, pełną wersję Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI+ 1.0. Po pilotażu prowadzonym od lipca br. wprowadzone zostały usprawnienia i dodatkowe funkcje zgodne z wszystkimi wymaganiami prawnymi dotyczącymi elektronicznej skrzynki podawczej i elektronicznego obiegu dokumentów.

Przy zachowaniu pełnej zgodności z przepisami prawa EBOI pozwala na stosowanie podpisu cyfrowego w formacie XaDeS, podłączenie do dowolnego centrum certyfikacji, a także na sprawdzanie poprawności podpisu. Umożliwia wydawanie decyzji wraz z podpisem elektronicznym oraz poświadczeniem odbioru. Podpisywanie formularzy oraz plików odbywa się za pomocą apletu zaimplementowanego w technologii Java, co gwarantuje obsługę wszystkich popularnych przeglądarek.

Elementem EBOI+ 1.0 jest między innymi panel administracyjny umożliwiający zarządzanie użytkownikami, administratorami, formularzami, numeracjami, wnioskami oraz decyzjami. Do największych zalet nowego systemu należą: użyteczny intuicyjny interfejs użytkownika oparty na technologii AJAX, definiowanie podpowiedzi wyboru formularza za pomocą Asystenta Wyboru Wniosku, możliwość określania szablonów wiadomości wysyłanych do interesanta, a także opcję stosowania kontrasygnaty do podpisu elektronicznego.

System EBOI+ 1.0 ma również jeszcze jedną zaletę: zbiorcze „znakowanie czasem” paczek z całego dnia, czyli nie wymaga płatności za znakowanie czasem każdego dokumentu podpisanego elektronicznie. Właściwość ta pozwala na kontrolę wydatków za usługę znakowania czasem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości