PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > starter

Newsy: starter

Promocja Play i Grupon - smartfon za 299 zł... 14 grudnia 2011, 11:57

Od 14.12.2011 r. na stronie www.groupon.pl, Klienci będą mogli zakupić telefon RBM One wraz z zestawem Red Bull MOBILE na kartę w promocyjnej cenie 299 zł zamiast 699 zł.

Tak Tak T-Mobile na kartę dla kibiców 9 grudnia 2011, 14:33

Na wszystkich stadionach piłkarskich, na których odbywać się będą mecze 17 kolejki T-Mobile Ekstraklasy (9-12 grudnia) na kibiców czekać będą hostessy T-Mobile z darmowymi starterami Tak Tak T-Mobile na kartę.

Starter Między Nami - rok bezpłatnych rozmów... 8 czerwca 2011, 14:48

8 czerwca br. T-Mobile w ramach oferty "Tak Tak T-Mobile na kartę" wprowadza nowy produkt "Starter Między Nami", który zawiera dwie karty SIM z dwoma kolejnymi numerami w sieci T-Mobile.
reklama

Wiosenna promocja doładowań i starterów Orange... 7 kwietnia 2011, 10:39

Wystartowała nowa, wiosenna promocja na stacjach Statoil. Za zakup wybranych doładowań i starterów Orange i Play klient otrzyma dodatkowe punkty na koncie w programie Premium Club.

Wspólna promocja epay i Tak Tak w sieci TESCO 8 marca 2011, 13:39

Dla klientów sieci hipermarketów TESCO, którzy posiadają telefon na kartę Tak Tak w sieci era, przygotowano nową promocję. Klienci, którzy zakupią elektroniczny kupon doładowujący Tak Tak za minimum 25 zł, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak o wartości 5 zł.

GaduAir: Zmiany w sposobach płatności 22 lutego 2011, 08:11

W sklepie internetowym GaduAir wycofana została możliwość realizacji płatności za pobraniem przy zakupie niektórych starterów.

Walentynkowy starter Tak Tak za darmo 14 lutego 2011, 16:11

Sieć Era przygotowała walentynkowy prezent w postaci darmowego startera Tak Tak. Dostępne są one w salonach sieci.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16