PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Staż w Nokii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/staz-w-nokii-431.html
QR Code
Staż w Nokii

Piotr Baranowski, 23 lutego 2007, 15:42
Tagi: Nokia

W XII edycji konkursu Grasz o staż organizowanego przez PricewaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą studenci i absolwenci szkół wyższych mogą wygrać staż w firmie Nokia Poland.

W tym roku na uczestników konkursu czekają w Nokia Poland praktyki w następujących działach: Mobile Packet Core Center of Excellence (2 miejsca, dział zajmuje się mobilną siecią pakietową), Mobile Switching Center Server Release 4 Center of Excellence (1 miejsce, dział zajmuje się Serwerem MSC) oraz Value Added Services Competence Stream (1 miejsce, dział zajmuje się usługami o wartości dodanej). W 2006 r. praktyki w firmie Nokia Poland wygrało pięć osób.

Młodzi, zdolni ludzie mają świetne pomysły i świeże spojrzenie na otaczającą ich rzeczywistość, dlatego ich praca jest cenna dla każdej instytucji. Z drugiej strony firma Nokia to dla nich doskonałe miejsce na odbycie praktyk, gdzie z pewnością wiele się nauczą. Udział w konkursach takich jak "Grasz o staż" jest spójny z polityką firmy Nokia - chcemy wspierać rozwój młodych ludzi", mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu Nokia Poland.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać drogą elektroniczną formularz zgłoszeniowy ze strony www.grasz.pl do 2. kwietnia. Na formularz zgłoszeniowy składają się: życiorys, rozwiązanie minimum jednego, a maksimum trzech zadań konkursowych spośród zamieszczonych na stronie www.grasz.pl oraz wypełniona ankieta.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego to dopiero pierwszy etap konkursu. Następnie nadesłane rozwiązania zadań konkursowych są oceniane przez specjalistów. Autorzy najlepszych pomysłów przejdą do drugiego etapu, na który składają się rozmowy kwalifikacyjne lub inne formy selekcji u fundatorów praktyk (w maju).

Konkurs przeznaczony jest dla studentów ostatnich lat studiów (III, IV i V roku) oraz dla absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Na zwycięzców czeka w sumie ponad 220 praktyk w firmach i organizacjach pozarządowych w całej Polsce. Praktyki trwają minimum cztery tygodnie i są płatne. Wygrać można także nagrody dodatkowe jak kursy językowe, szkolenia, czy książki.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości