PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Stereo surround w kieszeni od Nokii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/stereo-surround-w-kieszeni-od-nokii-8647.html
QR Code
Stereo surround w kieszeni od Nokii

Maciej Celmer, 25 lutego 2011, 11:09
Tagi: akcesoria, MD-11, Nokia

Nokia zaprezentowała swój nowy produkt. Nie jest to kolejny telefon, ale głośnik MD-11, który może zaoferować dźwięk stereo sourround. To nie ostatnia jego zaleta.

Nokia MD-11 to stylowy, dyskretny oraz lekki minigłośnik - waży zaledwie 160 g. Działa poprzez podłączenie do telefonu komórkowego lub przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, wyposażonych w złącza jack 3,5 mm i 2,5 mm.

Można za jego pomocą słuchać także audycji radiowych, ponieważ ma wbudowaną antenę FM. Trzy baterie AAA zapewnią ciągłe odtwarzanie muzyki nawet do 50 godzin.
Główną zaletą tego urządzenia jest to, że po złączeniu dwóch głośników MD-11 za pomocą kabla jack 3,5 mm uzyskamy wysokiej jakości dźwięk stereo surround.

Nowy produkt firmy Nokia, który można już kupić m.in. w sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka, jest dostępny w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 25.02.2011 @ 11:25
Super sprawa, można posłuchać muzyki i to nie z głośnika telefonu ;) Rewelacyjnym rozwiązaniem jest wbudowane radio. Osobiście gdy chcę posłuchać radia w moim telefonie, muszę podłączać słuchawki. A właśnie, wytłumaczy mi ktoś dlaczego antena zazwyczaj jest montowana w słuchawkach? Domyślam się że chodzi o jakość sygnału? A co do MD-11 to podoba mi się możliwość uzyskania dźwieku stereo surround ;)
AnnaKa 25.02.2011 @ 11:38
A mnie się podoba, że dali cztery kolory;)
muddy 25.02.2011 @ 12:13
Taaaa, teraz już nie będzie problemu z niską jakością muzy słuchanej przez ziomów w tramwaju z komki. Się podłączy MD-11 i już nie pół, a cały wagon będzie musiał słuchać tego, czego akurat słuchać lubi ziom. A jak ziomów będzie pięciu, to nawet nie stereo, a dolby serałnd się zrobi, luksusik ;-)
koksik1000 25.02.2011 @ 12:16
Dawid dokładnie o jakość sygnału bo jak byś wbudował antenę do telefonu to sygnał byłby tak powalający że radio Maryja to może byś odebrał , ale to może być też kasa(ale to tylko takie małe przypuszczenia)nie masz anteny w telefonie musisz kupić słuchawki bo te dołączone do telefonów to lipa.Nie znam się za bardzo na takich głośnikach ale znalazłem cene 79 zł mógłby mi ktoś napisac czy to dużo i jak sie ta cena ma do innych produktów dostepnych na rynku??
Jacek85 25.02.2011 @ 14:07
Zawsze się zastanawiałem jaki dzwięk wydobywa się z takich małych lecz markowych głośniczków, czy warto wyłożyć kilkadziesiąt złotych więcej na firmowy sprzęt.

Jak brzmią podobnej wielkości "no name" to wiem. Takie głośniki niby grają i coś tam słychać, problem w tym, że jest dużo sopranów, a basy prawie w ogóle nie występują.

Czy istnieją w ogóle jakieś głośniki o podobnej wielkości, które potrafią wydobywać również z siebie basy?
Wanda 26.02.2011 @ 08:58
Ale dodają przejściówki do tych różnych portów Nokii? Bo wyjscia na słuchawki w Nokii były o ile dobrze pamiętam różne.
Jacek85 26.02.2011 @ 13:30
Wanda - Jak piszą na stronie Nokii w zestawie znajduje się głośnik, 3 baterie AAA i instrukcja obsługi. W specyfikacjach dodali również, że ten głośniczek obsługuje adapter 2,5mm Nokia AD-52.
Zatem wszystko wskazuje na to, że adapter trzeba sobie dokupić samemu :)
dreamgirl 26.02.2011 @ 15:30
słyszałam o tym wcześniej ! wszystko co z nokia jest dobrej jakości :)
pinker 26.02.2011 @ 18:49
Najlepiej zamiast takiego glosnika podlaczyc od razu wieze :D Potrzebny tylko jakis odpowiedni adapter/przejściówka z wyjściem mini jack i wzmacniacz. Ale oczywiście jakość dzwięku to juz inna sprawa. Tak wiec lepiej zainwestowac w jakis lepszy sprzet firmowy.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16