PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Stół bilardowy pod choinkę od OGICOM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/stol-bilardowy-pod-choinke-od-ogicom-2896.html
QR Code
Stół bilardowy pod choinkę od OGICOM

Michał Gruszka, 20 grudnia 2007, 20:04 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 20 grudnia 2007 o 22:08)
Tagi: Konkurs, Ogicom

W świątecznej akcji OGICOM Sp. z o.o. - dostawcy kompleksowych usług internetowych dla biznesu – do zdobycia najwyżej jakości stół bilardowy.

Promocja adresowana jest do tych firm, które w grudniu 2007 r. zainwestują w co najmniej jedno z wielu narzędzi OGICOM, gwarantujących profesjonalną obecność w Internecie. Adresatem akcji są także stali klienci biznesowi OGICOM, którzy do końca grudnia dokonają odnowienia przynajmniej jednej usługi. Dzięki grudniowym inwestycjom w rozwiązania OGICOM, firmy mogą stać się właścicielami profesjonalnego stołu bilardowego, którego producentem jest Oskar2000.com.pl, klient OGICOM.

Adam Żamojdo, właściciel firmy Oskar2000.com.pl powiedział:

Zainicjowalismy ten konkurs, by zachęcić innych przedsiębiorców do sięgnięcia po narzędzia z oferty OGICOM. Kilka miesięcy temu zainwestowaliśmy w te usługi – od pozycjonowania w wyszukiwarkach, przez stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, aż po stabilne i szybkie serwery. Bardzo szybkie efekty w postaci zwielokrotnionego popytu na nasze produkty mile nas zaskoczyły. Teraz już wiemy, że inwestycja w profesjonalne rozwiązania gwarantujące obecność firmy w Internecie ma proste przełożenie na zainteresowanie ofertą każdej firmy.

Nagrodę w postaci stołu bilardowego może przynieść inwestycja w jedno z wielu profesjonalnych narzędzi, które zapewniają funkcjonowanie firmy w Internecie i czerpania z tego maksymalnych korzyści. Wśród nich są m.in. hosting, domeny, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, tworzenie sklepów internetowych czy wirtualny faks.

Wiele z tych usług objętych jest promocjami: wykupując hosting na 2 lata, trzeci rok usługi firma otrzymuje gratis, a do tego może zyskać wszystkie pozostałe usługi OGICOM z 50 proc. zniżką. Zlecając pozycjonowanie strony WWW na 3 kluczowe słowa, kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane przez OGICOM gratis. Natomiast firmy, wykupując usługę wirtualnego faksu, będą mogły za darmo korzystać z usługi fax2email. Dzięki niej, można otrzymywać faksy na skrzynkę email, zrezygnować z urządzenia faksowego a do tego sporo zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych – nawet do 73 proc.

Warto zaznaczyć, że w wyborze tych narzędzi służą pomocą profesjonalni doradcy OGICOM, którzy przeanalizują sytuację firmy i podpowiedzą, po jakie rozwiązania najlepiej sięgnąć. Z bezpłatnych konsultacji można korzystać na wiele sposobów: przez telefon, drogą mailową, a także rozmowy on-line.

Nagroda w postaci najlepszej jakości stołu bilardowego zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy zainwestują do końca grudnia w usługi internetowe OGICOM.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości