PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Suntech wdroży system paszportyzacji w kolejnej spółce z grupy Aster

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/suntech-wdrozy-system-paszportyzacji-w-kolejnej-spolce-z-grupy-aster-4435.html
QR Code
Suntech wdroży system paszportyzacji w kolejnej spółce z grupy Aster

Michał Gruszka, 10 czerwca 2008, 11:37
Tagi: Aster

Aster Zielona Góra, spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej ASTER, jednego z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej zakupiła system paszportyzacji - Network Inventory - firmy Suntech. Zielonogórski operator jest trzecią z kolei spółką z Grupy Aster, która zaufała aplikacjom Suntech.

Janusz Arciszewski, Prezes Aster. powiedział:

System Suntech sprawdził się w Aster Warszawa i Aster Kraków więc naturalne było rozszerzenie naszej współpracy o kolejną spółkę w grupie.


System paszportyzacji, jest narzędziem do inwentaryzacji i projektowania sieci dla usług typu Triple Play. Pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów sieciowych operatora oraz zapewnia większą efektywność operacyjną w utrzymaniu, modernizacji i rozbudowie sieci.

W Aster Zielona Góra system paszportyzacji posłuży do prowadzenia ewidencji wszystkich zasobów sieciowych oraz połączeń kablowych, optycznych i transmisyjnych. System paszportyzacji zostanie zintegrowany ze środowiskiem informatycznym Aster, co umożliwi efektywne wykorzystanie danych w istniejących procesach biznesowych obsługi klienta, planowania sieci, usuwania awarii oraz zarządzania środkami trwałymi.Wojciech Franczak, wiceprezes Suntech. powiedział:
Aster to bardzo innowacyjna spółka a zarazem wymagający klient. Podpisując umowę z kolejną firmą z grupy Aster uznajemy to za dowód zadowolenia klienta z naszego produktu i całej dotychczasowej współpracy.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości