PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Superliga w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/superliga-w-heyah-1922.html
QR Code
Superliga w Heyah

Michał Gruszka, 13 września 2007, 11:58
Tagi: Heyah, Konkurs

Aby wziąć udział w Konkursie, należy wysłać SMS rejestracyjny o treści LIGA pod numer 7208 (koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 2,44 PLN).

Konkurs rozpoczyna się dnia 11-09-2007 r. o godzinie 15:10:00 i trwa do 22-09-2007 r. do godziny 18:00:00 włącznie.

Zadaniem Uczestników, którzy wezmą udział w Finale Konkursu będzie odpowiedź na zadane pytanie konkursowe w jak najkrótszym czasie po jego otrzymaniu.

Na podstawie przysłanych odpowiedzi stworzony będzie ranking Finalistów, uszeregowany wg czasów odpowiedzi, z których najwyżej sklasyfikowane będą numery o najkrótszych czasach odpowiedzi.

I Nagroda Główna - nagroda pieniężna w wysokości 7 000 PLN brutto.

Źródło: telix, heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

patio 13.09.2007 @ 12:11
kolejna dobra odslona czegos ciekawego ze strony heyah jest w czym wybierac u nich
kochel 13.09.2007 @ 15:26
co masz na myśli przez jest w czym wybierac? przeciez to tylko jedna oferta, weź zobacz sobie ile pakietów obnizajacych ceny jest w heyah a ile np. w nowym popie orange to wtedy dopiero będziesz miał w czym wybierac
adam 13.09.2007 @ 15:49
w zeszlym tygodniu pisali ze POP zniknie z rynku, a wiec nie widze do czego wlasciwie mozna porownywac, w heyah mamy 3 gr za sms! mozna doladowac za 5 zl! a wiec tak dla przypomnienia http://news.pasjagsm.pl/orange-pop-nie-taki-tani-1851.html
blaszka 14.09.2007 @ 16:01
ja nie jestem taki pewien czy zniknie bo wtedy tworzyli by orange pop? nie wiem.Co do Heyah to weź sobie porównaj nawet do nowe orange go. W orange masz do wszystkich oprócz play minute 60groszy,sms18, wewnatrz sieci 20 groszy przy doładowaniu za 100zł i sms 1grosz, mms2grosze.Teraz Heyah 68 groszy do innych o 8groszy drożej od orange a w sieci 60groszy o 40 groszy drożej od orange.Ewentualnie w heyah można wykupić pakiety i mieć 44grosze do wszystkich ale szkopul twki w tym że taki pakiet kosztuje 24zl. wiec sorry ale dla mnie orange wychodzi nie troche lepiej a o niego lepiej
maciek 15.09.2007 @ 22:39
pieknie! 7 tysiaczkow mozna zgarnac!
maos 16.09.2007 @ 21:04
takich promosow jakie sa w heyah nie ma zadny prepaid

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16