PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ŚwiatGPS w Rajdzie Transsyberia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/swiatgps-w-rajdzie-transsyberia-4228.html
QR Code
ŚwiatGPS w Rajdzie Transsyberia

Michał Gruszka, 14 maja 2008, 14:47
Tagi: GPS, SmartGPS

Światgps.pl, największy w Polsce wortal poświęcony nawigacji satelitarnej, kolejny raz dołączył do grona sponsorów rajdowego team’u Komornicki – Marton. Już w lipcu kierowcy wystąpią w jednej z najbardziej wymagających imprez samochodowych – Rajdzie Transsyberia.

To kolejny, po rajdzie skuterów śnieżnych w Rumunii oraz Rajdzie Tunezji, etap współpracy ŚwiatGPS z parą wybitnych polskich kierowców oraz entuzjastów sportów motoryzacyjnych. „Współpraca z team’em Komornicki - Marton jest znakomitą promocją naszej marki i produktów, ale nie bez znaczenia pozostaje wspólna pasja – samochody, wyzwania oraz nowoczesne technologie, z których korzystają kierowcy. Pośrednie uczestnictwo ŚwiataGPS w największych imprezach motoryzacyjnych to również sposób na weryfikację użyteczności sprzętu
w najbardziej ekstremalnych warunkach” – mówi Karol Komorowski, prezes zarządu Smart Elektronik, właściciela portalu.

Uczestnicy Rajdu Transsyberia mają do pokonania, liczącą niemal 7 tysięcy kilometrów, trasę z Moskwy do Ułan – Bator. Syberyjskie bagna, skaliste góry Ałtaj i piaski Pustyni Gobi są wyzwaniem dla najlepszych kierowców i prawdziwym testem ich umiejętności. Po drodze uczestnicy zmierzą się z siłami natury oraz dodatkowymi utrudnieniami, przygotowanymi przez organizatorów. „Etapy specjalne, zadania nawigacyjne czy jednorazowe odcinki na dystansie 950 km w najtrudniejszych warunkach to prawdziwe wyzwanie dla każdego kierowcy. Cieszymy się, że ŚwiatGPS dołączył do grona naszych sponsorów, tym samym umożliwiając udział polskiej ekipy w tym rajdzie” – dodaje Rafał Marton, członek zespołu.

Świat GPS to obecnie jedna z największych w Polsce platform sprzedaży urządzeń nawigacji satelitarnej i nowoczesnych systemów monitorowania.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości