PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Światłowody na poznańskim piątkowie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/swiatlowody-na-poznanskim-piatkowie-1314.html
QR Code
Światłowody na poznańskim piątkowie

Piotr Baranowski, 21 czerwca 2007, 18:07 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 25 czerwca 2007 o 13:46)
Tagi: Internet, IP TV, VoIP, Inotel

Osiedla poznańskiej dzielnicy Piątkowo zyskają nowocześniejszą sieć światłowodową. Inwestorem jest Inotel, niezależny operator telekomunikacyjny.

Inwestycja Inotela zapewni ok. 70 tys. mieszkańców osiedli na Piątkowie dostęp do szybkiego łącza internetowego oraz taniej telefonii internetowej z szeregiem usług dodatkowych (m.in. przekierowanie połączeń, blokowanie połączeń od wybranych numerów, połączenia trójstronne, voice2email, fax2email).

Te usługi Inotel komercyjnie zaoferuje pod koniec lipca na osiedlu Bolesława Chrobrego, natomiast na pozostałych osiedlach na Piątkowie w kolejnych miesiącach. Wkrótce oferta Inotela będzie poszerzona o usługę IPTV.

Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjna cenowo oferta, jaką Inotel przygotował dla mieszkańców osiedli Piątkowa. Za 70 zł miesięcznie będą mogli skorzystać z pakietu: szybkie łącze internetowe (2 mb/s) oraz usługa telefonii stacjonarnej ze 150 minutami gratis.

reklama

Ostatnie opinie internautów

raf 23.06.2007 @ 17:19
no i to rozumiem, 70zł za 2Mbit i telefon, aż chciałoby sie mieszkać w Poznaniu
sirgregor 15.09.2007 @ 21:43
No nareszcie coś drgneło na naszym osiedlu , po tylu latach "Odcięcia" od innych operatorów "kablowego" netu i monopolu kablówki na tym terenie jakieś światełko w tunetu. Oby tylko te ceny pozostał bez zmian.
Pyra z Piątkowa 30.03.2009 @ 20:59
w maju konczy mi sie umowa neostradowa i mam zamier przeskoczyc do inotela... ale wyczytalem kilka negatywnych opini o faktycznych 2 mbitac h :(
magik 11.08.2009 @ 10:25
Właśnie dziś monter bo podciągają z inotela światłowód na OsChrobrego słyszałem też że negatyw to taki że jest troszke mniej niż faktycznie tych mbitów,ale wszędzie chyba są spadki szybkości przesyłu co sądzicie o inotelu na chrobr.była jakaś prywatna(wszystko dynamicznie pod ip.to se nie pooglądacie hehe,a w inotelu stałe ip)no i kablówa i teraz ten Inotel
martin 17.10.2009 @ 13:42
Mają klienta w d**ie. Wprowadzają w błąd (jasne ! - mogłem przeczytać wszystko uważnie - ale powinni odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą), dopóki ich nie op******isz to nie reagują (miałem problemy jeszcze zanim podłączyli mi usługi - po 30 dniach interweniowałem i usłyszałem że w ciągu tygodnia ktoś się zgłosi !!! Absurd) Drugi dzień po podłączeniu wszystko padło - przez tydzień (zgodnie z regulaminem) czekałem i ... MUSIAŁEM INTERWENIOWAĆ "kiedy przyjdzie serwis ?" - odpowiedź: "w ciągu tygodnia ktoś się zgłosi". Serwis przyszedł, polutowali kabelki w gniazdku i DUPA !!! Przyczynę odkryłem sam przez przypadek czekając kolejny !!! tydzień na serwisantów (kabel uszkodzony - kupiłem swój) Później zwróciłem się o zwrot kosztów za okres bez usług (aha ! - zdążyła przyjść pierwsza faktura zanim obejrzałem sobie jakiś film w mojej nowej TV !!! Oczywiście brak odpowiedzi na maila. Pominę resztę szczegółów (2 godziny łącznie rozmów z Biurem Obsługi Klienta) - dostałem 9 zł rekompensaty !

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16