PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Szczegóły nowych ofert All Inclusive w Play [cennik]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/szczegoly-nowych-ofert-all-inclusive-w-play-cennik-8492.html
QR Code
Szczegóły nowych ofert All Inclusive w Play [cennik]

Maciej Celmer, 7 lutego 2011, 21:24 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 7 lutego 2011 o 21:40)
Tagi: All Inclusive, All Inclusive MAX, cennik, internet mobilny, Play, Project4 (P4), Stan Darmowy

Dziś odbyła się konferencja produktowa sieci Play, na której zaprezentowano nowe oferty postpaid. Rok temu Play wprowadził Stan Darmowy - swobodne rozmowy w ramach sieci, w tym roku przygotował kolejną ofertę - nieograniczony kontakt ze światem za pośrednictwem pakietów telefonicznych i mobilnego internetu.

Sieć Play wprowadziła do swojego portfolio ofertę, która ma zapewnić jej użytkownikom nielimitowane korzystanie ze smartfonów bez obawy o koszty. W ofercie All Inclusive klient może rozmawiać ze wszystkimi w sieci za 0 gr/min, oraz być w stałym kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu dostępowi do Facebooka i NK /Naszej Klasy/ oraz dużym pakietom data (1 GB w Ofercie All Inclusive MAX oraz 250 MB w Ofercie All Inclusive) pozwalającym na nieograniczony dostęp do poczty oraz surfowanie po Internecie.

Po wykorzystaniu pakietów klient korzysta z bezpłatnego Internetu przy obniżonej prędkości. Ponadto operator zniósł podział na sieć 4G Play i zasięg w sieci Plus, od teraz można korzystać z mobilnego internetu wszędzie.

Wraz z ofertą, operator przygotował promocyjne ceny dedykowanych smartfonów:

Szczegóły oferty All Inclusive oraz All Inclusive Max:

Oferta Stan Darmowy to alternatywa dla osób, którym zależy przede wszystkim na darmowych, nielimitowanych rozmowach w sieci.

W ramach opłaty aktywacyjnej przyznawany jest Pakiet Play Online w telefonie (pakiet dostępny tylko w strefie taniego Internetu w Play). Wysokość pakietu jest zależna od wybranego abonamentu (zgodnie z tabelą poniżej).

Gdy pakiet transmisji danych zostanie przez użytkownika wykorzystany, może on dalej korzystać z Internetu z obniżona prędkością.

Dodatkowo Play utworzył promocje dla wybranych klientów oraz benefity dla wybranych kanałów i procesów – np. promocja dla klientów przenoszących numer od innych operatorów – klient otrzymuje dodatkowo rabat na abonament 50% na 3 miesiące.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

poise 9.02.2011 @ 16:54
W sumie to oprócz netu niewiele się zmieniło, ale to i tak dobre posunięcie se strony Play. Szkoda tylko, że to 4G to nie 4G. Jak już opy wystartują z LTE porządnym to Play odczuje skutki swojej decyzji, tak myślę, ale mogę się mylić.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości