PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Szczegóły oferty Play All Inclusive Online

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/szczegoly-oferty-play-all-inclusive-online-8663.html
QR Code
Szczegóły oferty Play All Inclusive Online

Maciej Celmer, 28 lutego 2011, 12:59 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 28 lutego 2011 o 13:03)
Tagi: All Inclusive, Play, Play Online

Play zaprezentował dziś nową odsłonę swojej oferty All Inclusive Online. W wybranych taryfach można korzystać z nielimitowanego transferu danych, zwiększyły się również pakiety oraz prędkości dostępu do Internetu.

Play Online All Inclusive

Specjalne promocje

Play Online All Inclusive dla abonentów

Play Online All Inclusive dla posiadaczy modemów

Play Online All Inclusive dla studentów

Play Online All Inclusive a konkurencja

Nocny transfer w Play a konkurencja

Mapa zasięgu

W materiale "Nowy spot reklamujący ofertę All Inclusive", można obejrzeć nowe wideo promujące ofertę.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 28.02.2011 @ 13:10
O widać że doceniono także studentów :) Czy tylko mi się wydaje, czy tylko Play ma ofertę skierowaną dla studentów?

Ale chciałby zwrócić uwagę na ofertę "Play Online All Inclusive dla posiadaczy modemów" oraz "Play Online All Inclusive dla studentów", a konkretnie na najtańszą ofertę za 39zł, nie będąc studentem mamy 7GB i 2Mbit/s. A wersji studenckiej za taką samą cenę tylko 3GB i 1Mbit/s. Czyli lepiej nie być studentem? Czy może poprostu coś pomieszałem i ktoś wyprowadzi mnie z błędu?
Wanda 28.02.2011 @ 13:10
4G i 512 kilobitów - prawdziwa jazda bez trzymanki :). Chociaż trzeba przyznać, że opcja wyższej taryfy w cenie niższej jak się ma własny modem, jeżeli działa to tak jak myślę - całkiem fajna. Chyba nawet opłaciłoby się kupić go samodzielnie. W takim wariancie PO 49 za 39 złotych wygląda bardzo dobrze. fajne to porównanie konkurencyjne, wszystko widać jak na dłoni. Mam złe wspomnienia odnośnie jakości sieci Play pod względem prędkości transferu danych (rzadko osiągany pełen 1 megabit), więc zanim rozważyłabym związanie się z nimi, konieczny byłby solidny test.
Wanda 28.02.2011 @ 21:09
Przeglądam jeszcze raz te porównania i jestem zaskoczona co do nocnego transferu. Sądziłam, że wszędzie jest tak jak w Plusie, czyli do 12, a tu się okazuje, że u konkurencji jest do 8 i do 9, a w samym Plusie rozbite na dwie opcje. W sumie standardem powinna być 9, bo do z reguły tej godziny ludzie siedzą w domu.
Pozostaje poczekać na odświezony Play Online na Kartę, ale pewnie zmienią w nim ofertę razem z pakietami prepaid. Zresztą jest spora przerwa pomiędzy dwoma najtańszymi abonamentami - 15 i 39 złotych. W sam raz na upchnięcie tam jakiejś opłacającej się karty, tak za ok. 25 zł :).
Jacek85 1.03.2011 @ 02:23
Dodam tylko, że wymienione usługi można testować przez 7 dni. Jeśli nie spełnią naszych oczekiwań umowa może zostać zerwana.
Ostatnio testowanie coś w modzie, ale to akurat dobrze, tym bardziej, że tyle osób tak narzeka na jakość oferowanej przez Play usługi internetu.

Ja podobnie jak Wanda czekam jeszcze na nową ofertę Play Online na kartę i jednocznośnie mam pytanie. Jeśli kupiłbym ten starter, to mógłbym kartę normalnie włożyć do telefonu (nie modemu), mieć numer, dzwonić i odbierać połączenia? Czy może takie rzeczy to tylko w Orange? :)
Cena za internet w Play Online na karte to 3 grosze za 100kB, minimalnie drożej niż w Orange, ale z to wiecęj GB przy doładowaniach. Wygląda to dość konkurencyjnie, dlatego pytam, może kiedyś postanowie zmienić operatora.

Dawid - Widocznie wyszli z założenia, że prawdziwy student imprezuje non stop, więc po co mu aż tyle gigabajtów ;) Ewentaualnie, że się uczy, ale druga opcja już nie jest taka ciekawa... Przynajmniej dla mnie :)
spiro 1.03.2011 @ 18:25
@jacek85: w pol-nk można tylko korzystać z internetu. z pozostałych usług to chyba tylko odbiór smsów. nie ma rozmów. Dodatkowo ważność bonusa jest dużo krótsza niż w ofnk. Jeśli wydłużyliby bonusy to oferta byłaby całkiem fajna. Korzystałem z pol nk w telefonie htc i pamiętam że wszystko działało jak trzeba. Prędkość była akceptowalna i nie robiłem dokładnych testów. I jeszcze jedno: karty pol nk działają tylko w umts play (pytanie czy na umts900?)
Jacek85 2.03.2011 @ 00:44
Spiro - No to wielka szkoda, przynajmniej dla mnie. :) Dziękuję za odpowiedź na frapujące mnie pytanie.
spiro 2.03.2011 @ 12:08
Jacek - pol nk zostanie wkrótce odświeżone, więc może i tu się coś zmieni...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16