PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Szczęśliwa Godzina w pre-paid Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/szczesliwa-godzina-w-pre-paid-orange-6923.html
QR Code
Szczęśliwa Godzina w pre-paid Orange

Mariusz Burski, 12 stycznia 2010, 16:26
Tagi: Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel), pre-paid, promocja

"Szczesliwa Godzina" to promocja skierowana do aktywnych użytkowników sieci Orange korzystających z ofert na karte: Orange POP, Orange GO, Nowy Orange Go, Orange Music na karte, Nowy POP (w tym korzystających z promocji Zetafon), umożliwiająca wykonywanie połaczeń w cenie 5 groszy za minute w ramach sieci Orange przez godzine od momentu otrzymania przez użytkownika SMS-a z informacja o właczeniu promocji.

Promocja trwa od 12 stycznia do 12 marca 2010 roku.

Z promocji może skorzystać każdy użytkownik, który został o promocji powiadomiony przez operatora za pomoca SMS-a. W celu przystapienia do promocji użytkownik w ciagu 30 minut od momentu otrzymania SMS-a z informacją o promocji powinien wysłać SMS-a o tresci TAK pod numer 8078 (SMS jest bezpłatny). Nastepnie użytkownik otrzyma SMS-a z informacja o rozpoczeciu promocji czyli o rozpoczeciu godziny tanszych rozmów. W przypadku
gdy użytkownik nie odpowie na otrzymanego SMS-a w ciagu 30 minut, nie bedzie mógł skorzystac z promocji.

Tansze połaczenia głosowe wykonywane w ramach godziny tańszych rozmów mogą być realizowane w ramach sieci Orange, z wyłączeniem połaczeń na numery specjalne oraz wykonywanych w roamingu lub na numery zagraniczne.

Opłaty za połaczenia objęte promocją w pierwszej kolejności będą pobierane z konta głównego.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

rabarbar 13.01.2010 @ 07:32
I kolejna dobra promocja przodującej sieci. Tym razem dla aktywnych. No proszę, każdy znajdzie coś dla siebie.
TunaSalad 13.01.2010 @ 10:30
rabarbar jaja sobie robisz, nie? Jak ktoś jest aktywny i gada godzinami to weźmie sobie TT albo Heyah i godziny za grosze, a nie będzie liczył, że mu ktoś przyśle smsa że teraz, właśnie w tej chwili może zadzwonić i porozmawiać z kimś z orange przez godzinę...
rabarbar 13.01.2010 @ 11:17
Nie przesadzajmy. Orange na pewno wie co robi. Przecież w tej promocji, jeśli jesteś szczęściarzem, masz do Orange 5 gr/min i to przez całą godzinę. A z TT albo Heyah po ile masz rozmowy do Orange?
@mona 13.01.2010 @ 13:23
rabarbar, to Twoim zdaniem naprawdę dobra promocja? Możesz z niej skorzystać tylko przez godzinę od otrzymania smsu od operatora. Gdyby jeszcze te 5 gr było jak w GZG w TT, za połączenie z godzinnym taktem. Ale 5gr/min? A co, jeśli dostaniesz smsa np. o 7 rano?
elvis 13.01.2010 @ 16:25
trzeba przyznac, ze orange jest ostatnio ciagle obecny w mediach. aktywni sa na pewno, robia sporo malych promocji ostatnio, do tego trwa loteria. duzo o nich sie mowi.
abc 14.01.2010 @ 10:00
To fakt, ORANGE wymysla słabiutkie promocje a ich pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż napedzają pinie publiczną na forach ze to takie super extra i zajefajne, byle dyżo mówić a jak najmniej ludziom dać. Typowe polskie bicie piany.
TunaSalad 15.01.2010 @ 11:36
rabarbar w normalnych stawkach z TT do Orange jest 29 gr, tak jak i z Orange do TT. Mówimy teraz o ofertach promocyjnych - tutaj Orange w porównaniu wypada bledziutko...
elvis mówi się dużo aktualnie o wszystkich sieciach,a w każdym razie o 4 najważniejszych...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16