PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Szybka łączność VPN dla firm

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/szybka-lacznosc-vpn-dla-firm-88.html
QR Code
Szybka łączność VPN dla firm

Tomasz, 28 września 2006, 17:52
Tagi: Telekomunikacja Polska (TP SA), VPN

Bardzo szybkie, z prędkością od 2 Mbit/s aż do 100 Mbit/s i bezpieczne połączenie poszczególnych oddziałów firmy poprzez Wirtualną Sieć Prywatną (VPN) oraz stały dostęp do Internetu w technologii Ethernet – to korzyści jakie daje klientom nowa usługa dla biznesu Ethernet VPN tp.Nowa oferta umożliwia współdziałanie usług w technologii ATM, Frame Relay oraz Ethernet. Dzięki temu korzystający z niej klienci w łatwy sposób mogą stworzyć sieć teleinformatyczną łączącą różne lokalizacje ich firmy, również te znajdujące się poza zasięgiem miejskiego Ethernetu. Oferta jest dostępna na terenie całej Polski.

Ethernet VPN tp przeznaczony jest dla firm mających dużą liczbę oddziałów terenowych, które potrzebują wydajnej sieci telekomunikacyjnej i stałego dostępu do Internetu. Klienci mogą samodzielnie zarządzać swoją siecią lub oddać zarządzanie specjalistom z TP.

W technologii Ethernet zastosowano mechanizmy VLAN, dzięki czemu klienci komunikując się na duże odległości mogą pracować jak w sieci lokalnej: szybko, bezpiecznie, z dobrymi parametrami transmisji. Pozwala to firmom na uproszczenie używanych sieci informatycznych i obniżenie kosztów eksploatacji. Nowa usługa jest doskonałym uzupełnieniem usług dla biznesu oferowanych przez TP.

Więcej informacji na temat usługi Ethernet VPN tp można znaleźć na stronie internetowej ww.tp.pl/prt/pl/klienci_biz/internet/transmisja_danych/.

Źródło: TP SA

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

All-Star point guard... 3.03.2018, 03:21