PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > T1600 zdobywcą nagrody InfoVision

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/t1600-zdobywca-nagrody-infovision-2364.html
QR Code
T1600 zdobywcą nagrody InfoVision

Michał Gruszka, 24 października 2007, 14:47 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 24 października 2007 o 14:47)
Tagi: Juniper Networks

Firma Juniper Networks Inc. ogłosiła otrzymanie nagrody InfoVision w kategorii “Network Core Innovations and Advances” [innowacje sieci rdzeniowej] podczas Broadband World Forum Europe 2007, które odbyło się w październiku w Berlinie.

Firma została nagrodzona za wprowadzenie na rynek modelu T1600, tj. wielousługowego rutera szkieletowego. Najnowszy produkt z opracowanej przez Juniper Networks serii T doceniono za wiodącą na rynku przepustowość wielkości 1,6 terabitów na sekundę (Tb/s), która stanowi przełom pod względem skalowalności i jakości. Dzięki temu usługodawcy zyskają możliwość szybszego i tańszego skalowania sieci rdzeniowej, a tym samym stawienia czoła coraz większym wymogom klientów biznesowych jak i indywidualnych względem dostarczania innowacyjnych i zaawansowanych usług.

Tom Costello, IEC Vice President. powiedział:

Nagrody InfoVision 2007 odzwierciedlają uznanie dla największych osiągnięć naszego sektora w oferowaniu usług szerokopasmowych klientom na całym świecie. Pragniemy pogratulować firmie Juniper Networks opracowania modelu T1600 oraz zdobycia prestiżowej nagrody InfoVision. Jestem pewien, że te innowacyjne produkty i usługi będą przez długi czas wywierały pozytywny wpływ na nasz sektor i cieszymy się, że dzięki nim klienci otrzymają możliwość odniesienia korzyści.


Model T1600 wykorzystuje doskonałe oprogramowanie JUNOS™ tj. system operacyjny, który zasila rutery Juniper Networks w wielousługowych sieciach rdzeniowych i brzegowych, usługach typu Ethernet czy sieciach firmowych. Dzięki niemu, usługodawcy i administratorzy sieci biznesowych otrzymują możliwość uproszczenia codziennych operacji wraz z jednoczesną ochroną długoterminowych inwestycji w infrastrukturę.


Paul Gainham, director, EMEA Service Provider Marketing powiedział:
Najlepsza jakość technologii stanowiła znak rozpoznawczy sukcesów osiąganych przez firmę Juniper od początku jej istnienia, a model T1600 jest zwieńczeniem ponad dziesięciu lat pracy inżynierów, nakładów inwestycyjnych oraz konsekwencji w działaniu. Nagroda ta potwierdza, iż Juniper jest w stanie dostarczać doskonałej jakości infrastrukturę najbardziej zaawansowanym usługodawcom na świecie w momencie, gdy borykają się oni z problemem ogromnej presji ze strony rynku względem dostarczania usług nowej generacji.

Informacje na temat opracowanego przez Juniper Networks modelu T1600

Mieszcząc się w pojedynczej obudowie typu half-rack, ruter szkieletowy T1600 charakteryzuje się wiodącą na rynku przepustowością na poziomie 1,6 Tb/s, tym samym ułatwiając użytkownikom przejście do sieci nowej generacji. Dzięki wyjątkowej skalowalności, jakości i ochronie inwestycji, model T1600 pozwoli usługodawcom szybciej wdrażać zaawansowane i oczekiwane dziś przez abonentów usługi, gwarantując im jednocześnie zrobienie tego sprawnie i z zachowaniem kontroli, która pozwoli na sprostanie wymogom stawianym im w przyszłości. Będąc najbardziej energooszczędnym ruterem szkieletowym na rynku, model T1600 zużywa o 30% mniej mocy i wymaga o 30% mniej chłodzenia niż platformy oferowane przez konkurentów, dzięki czemu jest niezrównany pod względem jakości oraz możliwości redukcji całkowitych kosztów utrzymania.

Firma spodziewa się, że w obecnym kwartale ruter szkieletowy T1600 stanie się ogólnodostępny na rynku (czwarty kwartał 2007r.).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości