PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > tablet

Newsy: tablet


IdeaPad Yoga z Windows 8 - równowaga pomiędzy... 11 stycznia 2012, 12:43

Firma Lenovo na targach CES 2012 zaprezentowała swoje najnowsze dziecko. Notebook posiada wyjątkową cechę. Jego ekran można obrócić o 360 stopni. Wynika z tego, że IdeaPad Yoga możne być notebookiem albo tabletem w zależności od potrzeb. Czy to rozwiązanie się przyjmie?

Angry Birds dostępne dla PlayBooka 22 grudnia 2011, 13:48

Najnowsze gry udostępnione w tym tygodniu dla tabletu BlackBerry PlayBook to popularne tytuły z serii Angry Birds firmy Rovio.

Mobilna klawiatura do tabletów i notebooków od... 16 grudnia 2011, 13:58

Z myślą o obecnych i przyszłych posiadaczach tabletów, a także użytkownikach notebooków, firma Microsoft przygotowała nową klawiaturę z linii Comfort Curve – Bluetooth Mobile Keyboard 5000.
reklama

W marcu lub w kwietniu można się spodziewać... 12 grudnia 2011, 22:14

Pojawiły się doniesienia o zmniejszeniu zamówień na iPada 2. Zamiast tego Foxconn dostarczy firmie Apple ok 9,5 mln urządzeń iPad 3. Czego można się spodziewać po nowym tablecie i czy będzie mocną konkurencją dla innych tego typu urządzeń?

Papieżowi przypasował Android 9 grudnia 2011, 15:23

Papież za pomocą tabletu z systemem operacyjnym Android zapalił lampki na największej choince świata.

Motorola reklamuje nowe tablety z linii XOOM 8 grudnia 2011, 14:16

Firma Motorola rozpoczęła promocję tabletów nowej generacji z linii XOOM. Jast to XOOM 2 i XOOM 2 Media Edition. Czym się różnią i jak wyglądają zobaczycie na spotach.

Play i mBank ze wspólną ofertą [wideo] 2 grudnia 2011, 14:29

Internet mobilny w sieci 4G Play oraz eKonto za 0 zł w mBanku w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów banku, a usługi można zamówić on-line. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.

Tablet i notebook w jednym od HTC 25 listopada 2011, 14:09

HTC pracuje nad nowym urządzeniem, które obsłuży dwa systemy operacyjne - Chrome OS i Androida. Wydaje się to dobrym posunięciem marketingowym.

Inotel rozdaje gadżety za pakiety 28 października 2011, 11:48

Wielkopolski operator Inotel startuje z nową promocją. Teraz wykupując pakiet usług, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru - netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.

Oficjalna reklama Galaxy Note [wideo] 27 października 2011, 14:54

Galaxy Note to właściwie połączenie funkcji smartfona i tabletu. Jego rozmiary pozwalają na wykonywanie połączeń a wykorzystane podzespoły sprawiają, że urządzenie jest szybkie. 5,3 calowy wyświetlacz doskonale nadaje się do pracy z Internetem. Już sam spot sugeruje multizadaniowość.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16