PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Tani roaming w Play na wakacje

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tani-roaming-w-play-na-wakacje-1282.html
QR Code
Tani roaming w Play na wakacje

Piotr Baranowski, 16 czerwca 2007, 15:55
Tagi: Play, promocja, roaming

Play zaskoczył promocją roamingową, lecz niestety wyłącznie dla użytkowników abonamentowych dzwoniących z krajów objętych promocją do Polski.

W europejskich krajach objętych tą promocją możemy rozmawiać dokładnie tyle samo jak w Polsce. Za minutę płacimy 49gr, a za SMS 0,15zł. Za promocję nie płacimy nic, gdyż jest ona bezpłatna. Promocja dotyczy wyłącznie dzwonienia z poniższych krajów do Polski. Niestety z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają Abonament Play.

Kraje objęte promocją:
Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Źródło: blogplay.eu

reklama

Ostatnie opinie internautów

patras+22 16.06.2007 @ 19:47
Jak ja kocham PLAY!!!!!!!!!! Oby tak dalej!!!!!!!!
ania 17.06.2007 @ 10:02
Ja moze nie kocham,ale zaczyna mi sie podobac,to co robia.Mam u nich abonament,wiec na wakacje oferta bedzie akurat.
Pabello 17.06.2007 @ 14:04
Wychodzi na to że nasz 4 operator zrewolucjonizuje rynek komórkowy pod względem roamingu (o ile już tego nie zrobił). Rewolucja cenowa jeszcze przybędzie. Obecnie to cisza przed burzą. gdy tylko skończy mi się umowa z Plusem przechodzę do Play'a.
agata 17.06.2007 @ 21:02
to strategiczne posuniecie przed wakacjami...a poza tym dużo osób jest rozdzielonych z bliskimi wi.ec takie opłatyty za połączęnia roamingowo napewno skuszą nie jedną osobę..
R&K 17.06.2007 @ 22:25
Hmm wsumie to nie powalili nikogo tylko wprowadzają to co Unia Europejska nakazała tyle że wcześniej bo takowe stawki w Uni maja obowiazywać od września. Wystarczy poczytać...
tosia 18.06.2007 @ 11:32
to wiem...ale pozostali operatorzy wprowadzą ten punkt do swojej oferty po wakacjach...a to właśnie od czerwca do września najwięcej ludzi podróżuje i korzysta z roamingu
anton 23.06.2007 @ 08:04
Jedyna normalna siec!nie ma sciemy jak u innych operatorow.
kamila 25.06.2007 @ 11:35
wszystko na to wskazuje...nie dośc, że roaming jest naprawdę tani to teraz w ofercie mają kilka naprawdę fajnych modeli telefonów w rozsądnych cenach...
fuqa 27.06.2007 @ 11:21
Maja miec tez miec LG KU250 niedlugo w ofercie.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16