PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Taniec na śniegu w Karkonoszach przy Hitach Simplusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/taniec-na-sniegu-w-karkonoszach-przy-hitach-simplusa-3342.html
QR Code
Taniec na śniegu w Karkonoszach przy Hitach Simplusa

Michał Gruszka, 12 lutego 2008, 10:19
Tagi: Plus, rozrywka, Simplus

Czy o mieszkańcach Szklarskiej Poręby trzeba mówić „porąbani”? – pyta telewizyjny reporter, napotkanego na jednej z ulic tego karkonoskiego kurortu, mieszkańca, sprawiającego wrażenie dość zmęczonego, pomimo wczesnej pory . Ten drapie się w głowę i, po chwili zastanowienia, odpowiada: „nie, to są …koledzy”.

Takie zupełnie niearanżowane i niemontowane dialogi, urzekające naturalnością i sytuacyjnym dowcipem, to znak rozpoznawczy „Hitów Zimy” – cyklu reportaży realizowanych techniką telewizyjną, ale dostępnych tylko w Internecie, na stworzonym specjalnie na potrzeby akcji minisajcie www.hitysimplusa.pl . Ich pomysłodawcą i producentem jest agencja interaktywna Unigroup.pl, działająca na zlecenie Polkomtel S.A., operatora sieci Plus. Zobacz wersję demonstracyjną formatu: www.unigroup.pl/pliki/hityzimy_demo/Hityzimy_demo.wmv

Minisajt oraz cykl eventów w najczęściej odwiedzanych miejscach zimowego wypoczynku w Polsce, dokumentowanych w kolejnych odcinkach „Hitów Zimy”, stanowią element wsparcia e-PR dla kampanii nowej oferty submarki prepaidowej operatora - Simplusa (premia po 10 zł do każdego z pierwszych 6 zasileń konta oraz Darmowy Numer – bezpłatne rozmowy z jednym numerem w sieci Plus bez limitu). Akcja promocyjna nawiązuje do nazwy oferty (Gwiazdkowy Hit Simplusa) oraz do wcześniejszej odsłony - Hitów Lata.

Na mapie tegorocznej akcji Hity Zimy (Simplusa) znalazło się 11 popularnych miejscowości górskich. Użytkownicy Simplusa mogą w nich korzystać aż do 31 marca ze zniżek w wybranych wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, szkółkach narciarskich i przy zakupie karnetów na wyciągi narciarskie. Akcją objęte są: Białka, Bukowina Tatrzańska, Karpacz, Korbelów, Krynica Zdrój, Małe Ciche, Szczyrk, Szklarska Poręba, Wierchomla, Wisła i Zieleniec. Aby skorzystać ze zniżek, należy wysłać pod numer 6363 SMS-a, zawierającego kod przypisany usługodawcy oferującemu zniżkę. Znaleźć go można na plakatach w miejscach świadczenia tych usług lub na stronie internetowej www.hitysimplusa.pl .

Na cykl „Hity Zimy” składają się kilku- lub kilkunastominutowe zabawne filmy, podzielone na sceny trwające po kilkadziesiąt sekund. Filmiki realizowane są w nowatorskiej konwencji 'interactive reality', stanowiącej połączenie formatu telewizyjnej relacji reporterskiej i minisajtu internetowego. Tradycyjne dziennikarskie formy telewizyjne zyskują nową formę: są krótsze, dynamiczniejsze, z montażem ograniczonym do minimum. Podzielone na sekwencje filmiki są ciągiem scenek, które można oglądać jako następującą po sobie całość lub oddzielnie, w formie dobrze znanej internautom z serwisów zamieszczających pliki video. Poszczególne sceny jak również całe odcinki można oceniać i komentować na stronie internetowej akcji. Filmy można pobierać i odtwarzać na komputerze lub przenośnych urządzeniach multimedialnych.

Autorem i producentem całości jest firma Unigroup.pl, specjalizująca się w realizacji złożonych projektów komunikacyjnych i biznesowych, łączących tradycyjne (TV, video) i nowe media (internet, rozwiązania mobilne). Gospodarzami kolejnych odcinków „Hitów Zimy” są: Mateusz Malicki, prezenter interaktywnej telewizji Lajfczat www.lajfczat.pl, a wcześniej współpracownik TVP, oraz debiutująca przed kamerą jako reporterka Anna Jastrzębska.

Firma Unigroup.pl zrealizowała do tej pory 9 odcinków „Hitów Zimy”, a w przygotowaniu są jeszcze dwa. Najnowszy odcinek ze Szklarskiej Poręby można zobaczyć tu: http://www.hitysimplusa.pl/

Więcej na ten temat: www.hitysimplusa.pl i www.unigroup.pl

Filmy do pobrania – zwiastun cyklu:
plik wmv low [5.3 MB]:http://www.hitysimplusa.pl/Hityzimy_demo_low.wmv
plik wmv high [37.9 MB]: http://www.hitysimplusa.pl/Hityzimy_demo_high.wmv
plik mp4 low [5.3 MB]: http://www.hitysimplusa.pl/Hityzimy_demo_low.mp4
plik mp4 high [12.2 MB]: http://www.hitysimplusa.pl/Hityzimy_demo_high.mp4

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 12.02.2008 @ 13:47
to są te śmieszne z serii gdzie koleś chodzi i zaczepia przesodzien zadawając dziwne pytania ? hehe... nie mam teraz mozliwości podejrzeć żadnego z filmów, dlatego pytam ;)
ciekawa akcja z tymi filmami, fajnie im to wychodzi. Czekam na więcej.
kater 13.02.2008 @ 15:13
Super sa te filmiki , nie wiedziałem ze Plus ma tez takie cykle reportaży w ramach hitów zimy.fajnie.ja narazie ciesze sie z muzy jaka moge zupełnie za darmoszke miec w swoim fonie w mixie.mixuj z mixem ;-))
Slayer 13.02.2008 @ 16:47
Kolejna niestandardowa seria :) Plus milo zaskakuje. Bardzo wporzadku sa te odcinki. A co do itemow za darmoszke to widze ze sie rozumiemy ;]

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości