PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Taniej Do Wszystkich" w Nowej Erze Mix

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/taniej-do-wszystkich-w-nowej-erze-mix-6681.html
QR Code
"Taniej Do Wszystkich" w Nowej Erze Mix

Mariusz Burski, 13 listopada 2009, 15:22
Tagi: Era, Era mix, pakiety, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Od 16 listopada 2009 roku, w Nowej Erze Mix pojawi się pakiet, w którym połączenia do wszystkich sieci wynoszą 29gr/min.

Pakiet zawiera 35 minut i kosztuje 10zł (ważność pakietu to 30 dni). Użytkownik może aktywoawać maksymalnie 10 pakietów w ciągu 30 dni. Pakiet można aktywować poprzez menu USSD (kod *100#), dzwoniąc na automatyczny serwis (numer *9602) lub do Biura Obsługi Użytkownika.

Połączenia w ramach pakietu nie obejmują numerów należących do Play i Cyfrowego Polsatu.

Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

wiklef 14.11.2009 @ 14:17
pamiętajmy że ten pakiet, tak samo jak inne w erze w mixie można aktytować tylko z kasy dodatkowej! Czyli jak decydujemy się na mix za 30zł to musimy to wykorzystać po normalnej stawce 69 groszy! A żeby kupić pakiet musimy doładować po raz kolejny konto i dopiero go zamówić ;P Przewalone :(
edek 14.11.2009 @ 19:22
Pierwsze słyszę, jeśli nawet to i tak nie ma z tym problemu zatankuje się konto najniższym nominałem. Zresztą rzecz jasna te dodatkowe minuty są po wyczerpaniu tego co nam przysługuje czyli po wydzwonieniu przysługujących minut, to normalnie jest. Ale fakt faktem opłaca się za 10zł 35minut. To dobry pakiet.
kamil 15.11.2009 @ 09:29
W ogóle rozrywkowe te promocje w erze. Ja dostałem smsa: doładuj najpierw za co najmniej 25zł a potem za co najmniej 50zł i wykorzystaj 60zł (nie pamiętam kwot) to dostaniesz 10 min do sieci era za darmo.
olafek 15.11.2009 @ 10:33
Ale ta oferta jest dobra, jak nie patrzeć można zaoszczędzić i mieć tanio a o to przecież chodzi. Skoro jest możliwość taniego dzwonienia to pochwalam bo to się liczy.
@podszyszkownik 20.11.2009 @ 19:25
Jak na mixa oferta atrakcyjna. Nie znalazłem nigdzie info, że skorzystać z pakietu można tylko po dodatkowym doładowaniu.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16