PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Tańszy Internet mobilny z home.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/tanszy-internet-mobilny-z-home-pl-8523.html
QR Code
Tańszy Internet mobilny z home.pl

Maciej Celmer, 11 lutego 2011, 18:06
Tagi: Era, home.pl, Internet, internet mobilny

home.pl rozpoczął współpracę z siecią Era w celu dostarczenia klientom popularnego łącza mobilnego blueconnect na preferencyjnych warunkach z aktywacją w cenie 1 zł. Natomiast abonenci sieci Era już od marca będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty usług hostingowych home.pl w cenie niższej o 75%.

Z roku na rok rośnie popularność mobilnego Internetu. Według badań World Internet Project Poland 2010 już 11% polskich internautów korzysta z łącza mobilnego. Wpłynęło to na decyzję home.pl aby nawiązać współpracę z operatorem dystrybuującym modemy tego typu, jak również oferującym promocje z laptopem, netbookiem i tabletem z dostępem do Internetu. Klienci home.pl będą mogli wybrać dopasowaną do swoich potrzeb usługę z oferty blueconnect poprzez specjalnie przygotowaną podstronę w zakładce „Promocje“ na stronie www.home.pl.

Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl powiedział:

Na co dzień oferujemy usługi pozwalające na podkreślanie obecności naszych Klientów w Internecie i prowadzenie e-biznesu. Współpraca z cieszącym się dużym uznaniem, providerem Internetu mobilnego jest elementem naszej strategii, w ramach której wspieramy naszych Klientów budując ekosystem sprawdzonych usług partnerskich dopasowanych do aktualnych potrzeb użytkowników

Realizowana akcja promocyjna ma na celu dostarczenie klientom obu firm usług wysokiej jakości z dziedzin, które są ze sobą ściśle powiązane. Dla nowych abonentów usługi blueconnect home.pl przygotował promocyjne kody umożliwiające zakup pakietów hostingowych z rabatem 75%. Aby skorzystać z oferty home.pl wystarczy zgłosić się w marcu do dowolnego punktu sprzedaży sieci Era i podpisać umowę lub aneks do umowy na jedną z usług blueconnect.

Źródło: home.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

sebidur 13.02.2011 @ 16:34
Nie skorzystam, bo w ogóle nie korzystam z usług hostingowych, ale samego blueconnecta mam. A dokładniej blueconnect Max w Tak Taku. Jest to jedyny pakiet dostępu do neta w komórce bez limitów transferu danych.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości