PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TelArena z interaktywnym obliczem w Internecie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telarena-z-interaktywnym-obliczem-w-internecie-3677.html
QR Code
TelArena z interaktywnym obliczem w Internecie

Michał Gruszka, 13 marca 2008, 15:29
Tagi: FreecoNet, Internet

TelArena – usługa platformy telefonii internetowej FreecoNet – ma już swoją własną stronę w Internecie. Największą uwagę przyciąga interaktywny cennik oraz rozbudowany dział statystyk, który pokazuje popularność operatorów obecnych na TelArenie.

]

TelArena jest integralną częścią FreecoNet – platformy telefonii internetowej, która umożliwia darmowe i nieograniczone rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi we FreecoNet użytkownikami dowolnych operatorów telekomunikacyjnych (także komórkowych). Przy wykonywaniu połączeń na numery spoza FreecoNet, wykorzystywana jest usługa TelArena. Skupia ona obecnie pięciu największych i niezależnych operatorów - Crowley, Deutsche Telekom, EuroTelekom, GTS Energis i Netia. Rywalizują oni między sobą o realizację każdego połączenia użytkownika FreecoNet. Zawsze wygrywa ten, który oferuje najniższą stawkę w danym kierunku.

Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet. powiedział:

Teraz każdy użytkownik FreecoNet za pośrednictwem nowej witryny TelAreny, w przyjazny i szybki sposób może znaleźć interesujące go informacje. Przede wszystkim uzyska precyzyjne dane o cenie połączenia telefonicznego w pożądanym kierunku dla każdego operatora TelAreny. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas kierunek i od razu uzyskamy informację o opłacie za połączenie. W przygotowaniu jest funkcjonalność sprawdzania ceny dla konkretnego numeru telefonu. Do dyspozycji są też interaktywne statystyki popularności poszczególnych operatorów, m.in. ze względu na liczbę zrealizowanych połączeń, ich wartość czy najchętniej wybierane przez użytkowników FreecoNet kierunki krajowe i zagraniczne.


Oprócz rozbudowanego działu z cennikiem i statystykami, nowa witryna TelAreny zawiera też podstawowe dane o usłudze, najświeższe informacje, a także opis poszczególnych operatorów telekomunikacyjnych. Na uwagę zasługuje również zakładka „Numery” - o dostępnych na TelArenie numerach geograficznych, informacyjnych (np. 0-800), a także zagranicznych. Dla klientów biznesowych przygotowano kompleksowy pakiet informacyjny, m.in. o zasadach współpracy.


Jan Wyrwiński.
powiedział:
Wprowadzając nową stronę internetową TelAreny chcemy również zasygnalizować początek bardzo ważnych zmian na całej platformie FreecoNet. Już niedługo nasi użytkownicy zobaczą zupełnie zmienioną, odświeżoną witrynę FreecoNet z nowym logotypem platformy. Kreator umożliwiający dołączenie do społeczności FreecoNet zostanie uproszczony do minimum, a panel dla użytkowników będzie bardzo przejrzysty i intuicyjny, co z pewnością ułatwi korzystanie z FreecoNet. Niebawem do TelAreny przystąpi kolejny operator, który będzie rywalizował z pozostałymi usługodawcami o połączenia użytkowników FreecoNet. Pojawi się również zupełnie nowy, interaktywny system pomocy. To zaledwie fragment tego, co czeka nas w najbliższej przyszłości we FreecoNet i na rynku telefonii internetowej
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości