PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefon bez umowy w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefon-bez-umowy-w-heyah-6251.html
QR Code
Telefon bez umowy w Heyah

Łukasz Roguski, 24 lipca 2009, 12:17 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 24 lipca 2009 o 12:19)
Tagi: Heyah, pre-paid, promocja, telefon komórkowy, telefonia komórkowa

Heyah startuje z nową promocją "Telefon bez związku" w której użytkownicy taryfy Nowa Heyah będą mogli kupić telefon w promocyjnej cenie bez podpisywania umowy.

Aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć 18-stu lat, trzeba będzie natomiast zadeklarować minimalną, comiesięczną kwotę doładowania - 30 zł lub 50 zł. Po roku, jeżeli zostaną spełnione warunki promocji, użytkownik będzie mógł kupić telefon w promocyjnej cenie bez podpisywania umowy.

Promocja jest bardzo podobna do oferowanych w zeszłym roku przez Play "Telefonów na deser", gdzie użytkownicy doładowując przez kilka miesięcy konto kwotą min. 50 zł otrzymywali telefony w atrakcyjnych cenach.

Jak widać operatorzy zaczynają doceniać klientów pre-paidowych proponując im dodatkowe korzyści za wydane pieniądze, dotąd dostępne jedynie dla klientów związanych umową z operatorem.

Oferta jak przystało na Heyah kierowana jest do osób młodych, często poniżej 18 roku życia, którzy nie mogą samodzielnie podpisać umowy.

Źródło: Telepolis.pl, Telix.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

hanqe 4.09.2011 @ 22:49
Ja też zamawiałam już chyba 20 razy- telefon należy mi się od marca 2011- najpierw przez parę miesięcy strona nie działała, a potem link aktywacyjny nie dochodził na maila. Oni chcą, by dzwonić na nr płatny 1zł za minutę. Oszuści- migają się od paru miesięcy- już wrzesień a ja nie mam aparatu

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 8 wynosi: