PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefon dla osób starszych wRodzinie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefon-dla-osob-starszych-wrodzinie-6179.html
QR Code
Telefon dla osób starszych wRodzinie

Łukasz Roguski, 12 lipca 2009, 11:37
Tagi: Centernet, Lux Veritatis, Radio Maryja, Tadeusz Rydzyk, wRodzinie

Marka wRodzinie udostępniła swoim potencjalnym użytkownikom specjalny telefon firmy Max-Com, który odznacza się dużym czytelnym wyświetlaczem i przyciskami. Jest to ciekawa propozycja dla osób mających problemy ze wzrokiem i korzystaniem z telefonii komórkowej.

Telefon kosztuje 330 zł i można go kupić w sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem sklepu internetowego. Zamówienie przyjmowane są przez call center.

Podstawowe funkcje:
Podświetlany wyświetlacz
Funkcja głośnomówiąca
Książka telefoniczna - 250 wpisów
Funkcja wysyłania i odbierania SMS-ów
3 przyciski pamięci bezpośredniej
pamięć połączeń:
-10 nieodebranych
-10 odebranych
-10 wybieranych
Wyświetlanie czasu połączenia
10 rodzajów dzwonka
Alarm wibracyjny
Latarka
Przełącznik blokady klawiatury
Lampka sygnalizująca połączenie przychodzące
Czas czuwania max. 250 h (do 10 dni)

Źródło: wRodzinie.com.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Ojciec dyrektor 12.07.2009 @ 19:17
Rydzykofon! ;]
wujek sama prawda 12.07.2009 @ 20:37
teraz coraz czesciej beda zdazaly sie napady na babcie, bo kazda szanujaca sie babcia, bedzie miala taki telefon, czy to sama se kupi, czy od wnuczka dostanie, pozniej bedzie bieda, a siec przemianuja, juz nie bedzie wRodzinie tylko uZlodzieja a nastepnie uPasera..
wujek sama prawda 12.07.2009 @ 20:40
a tak nawiasem, za taki teloszajs 330zl? toz to czyste zdzierstwo i zarobek na starszych ludziach, chociaz tak mysle, babcie beda zalowaly tyle kasy na to wydac, moijm zdaniem ten szajs jest warty max 50zl
Marian 12.07.2009 @ 21:14
Porażka. Oglądając dzisiaj relację w telewizorze co to będzie za telefonia to aż się przeraziłem. nasuwa się pytanie ile i jakie rozmowy będą kontrolowane i za ile każdy abonent (moherowy i inny) bedzie musiał wykupywać co miesiąc. Żal mi tych ludzi, którzy nieraz nie mają na chleb i ostatnią kasę oddają jedynemu słusznemu o ogólnopolskim zasięgu. Babcie i dziadkowie nie idźcie tą drogą. Wystarczy, że zdoili Was za anteny i dekodery, a teraz jeszcze to. Kupcie sobie lepiej np. polsat cyfrowy a będziecie mieć i telefon i telewizję w ciekawej ofercie a i wnuczeta będą Was częściej odwiedzały.
Mirek 13.07.2009 @ 13:10
Żenada!! 330zł z to coś co telefonem nazywają!!?? A abonament ile?? kolejne 300zł aż strach się bać co z tego będzie.
@Marian
Wiesz coś więcej o tym pakiecie Polsatu? Bo to ciekawie wygląda:D Chętnie bym się czegoś dowiedział.
Inka 21.07.2009 @ 12:34
Może to jest telefon obronny dla babć....jak takim przyłozy....

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16