PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefon miCoach - czyli pierwszy prawdziwie sportowy telefon muzyczny

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefon-micoach-czyli-pierwszy-prawdziwie-sportowy-telefon-muzyczny-3627.html
QR Code
Telefon miCoach - czyli pierwszy prawdziwie sportowy telefon muzyczny

Michał Gruszka, 10 marca 2008, 22:17 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 10 marca 2008 o 22:18)
Tagi: adidas, nowy telefon, Samsung

Wprowadzenie do sprzedaży tego wyjątkowego gadżetu jest wynikiem coraz szerzej upowszechniającej się świadomości, jak ogromne znaczenie ma prowadzenie zdrowego trybu życia. Jest to bowiem idealne urządzenie dla osób, które pragną jednocześnie trenować i cieszyć się muzyką, a także korzystać z innych funkcji multimedialnych.

Eric Liedtke, wiceprezes działu marketingu firmy adidas powiedział:

Model miCoach to najbardziej zaawansowany interaktywny system treningowy dostępny obecnie na rynku, łączący zaawansowaną technologię komórkową z najnowszymi osiągnięciami z zakresu innowacji w sporcie i prowadzenia treningów. Wyjątkowość telefonu miCoach polega na tym, że zbiera on i analizuje indywidualne dane, a następnie, na podstawie poziomu sprawności fizycznej użytkownika oraz wyznaczonych przez niego celów, dostosowuje plany treningowe, jednocześnie na bieżąco informując go o przebiegu treningu i stopniu realizacji planu.

Telefon miCoach współgra z sensorem kroków oraz pulsometrem, które uruchomić można za pomocą przycisku umieszczonego na telefonie. „Osobisty trener” powiadamia biegaczy o możliwości przyspieszenia lub informuje ich o upłynięciu czasu treningu. Dwukrotne przyciśnięcie przycisku umożliwia natychmiastową aktualizację danych dotyczących treningu. Wyświetlacz LCD o przekątnej 2,0” na bieżąco wyświetla upływ czasu, tętno, dystans, prędkość oraz spalone kalorie.

MiCoach to telefon prawdziwie sportowy, gdyż ważnym jego elementem są funkcje muzyczne, a przecież to właśnie odpowiednio dobrana muzyka motywuje sportowców i pozwala im osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Użytkownicy mają możliwość ułożenia poszczególnych piosenek w zależności od tempa lub poziomu motywacji, umożliwiając im słuchanie dokładnie takiego rodzaju muzyki, jakiej potrzebują w danym momencie.

Lekkość telefonu oraz jego rozsuwana obudowa sprawiają, że bez problemu staje się towarzyszem ruchu i różnego rodzaju ćwiczeń. Wypukły przycisk nawigacyjny oraz chropowata faktura tylnej części obudowy telefonu sprawiają, że doskonale leży on w dłoni.

Telefon posiada aparat o rozdzielczości 2 megapikseli oraz pamięć o pojemności 1 GB, co pozwala na zgromadzenie całkiem sporej ilości muzyki sprzyjającej treningowi. Model wyposażony jest w łączność USB oraz Bluetooth, umożliwiające szybkie przesyłanie plików multimedialnych oraz wydajną synchronizację z portalem internetowym (www.miCoach.com).

System miCoach będzie dostępny w sprzedaży w wybranych salonach detalicznych na terenie całej Europy od połowy marca 2008 r. W Polsce wejdzie na rynek za ok. 2 miesiące.
Użytkownicy będą mieć możliwość wyboru jednej z dwóch opcji: pakiet standardowy (telefon miCoach, opaska na ramię, czujnik kroków oraz pulsometr) lub pakiet podstawowy (tylko telefon miCoach i opaska na ramię).
Telefon dostępny będzie w siedmiu wersjach kolorystycznych: ciemnoszarym, srebrnym, różowoczerwonym, stalowoszarym, szafirowoniebieskim, bladoniebieskim oraz cukierkoworóżowym.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości