PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefonia Dialog S.A. podpisała umowę z Polkomtel S.A. na świadczenie usług MVNO

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefonia-dialog-s-a-podpisala-umowe-z-polkomtel-s-a-na-swiadczenie-uslug-mvno-2935.html
QR Code
Telefonia Dialog S.A. podpisała umowę z Polkomtel S.A. na świadczenie usług MVNO

Michał Gruszka, 28 grudnia 2007, 00:12
Tagi: MVNO (Mobile Virtual Network Operator), Plus, Polkomtel, Telefonia Dialog

Telefonia Dialog S.A. i Polkomtel S.A., operator sieci Plus, podpisały umowę o współpracy, w której efekcie Telefonia Dialog S.A. zostanie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej (MVNO). To już trzecia umowa na świadczenie usług MVNO podpisana przez Polkomtel S.A.

Adam Glapiński, prezes zarządu, dyrektor generalny Polkomtel S.A. powiedział:

Rok 2008 to czas dynamicznego rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Potwierdza to podpisana przez Polkomtel S.A. umowa z Telefonią Dialog S.A. - powiedział. Podpisanie tej umowy jest korzystne dla obydwu firm, doskonale wpisuje się w zatwierdzoną przez Radę Nadzorczą i ogłoszoną przed kilkoma dniami strategię Polkomtel S.A. Stanowi kolejny ważny krok w rozwijaniu i zwiększaniu atrakcyjności rynku, dlatego bardzo się cieszę, że możemy powitać Telefonię Dialog S.A. w gronie naszych partnerów biznesowych.


Wysoka pozycja oraz doświadczenie Polkomtel S.A. i Telefonii Dialog S.A. na rynku usług telekomunikacyjnych umożliwi zaoferowanie klientom nowoczesnych usług telefonicznych polegających na integracji tradycyjnych usług telefonii stacjonarnej z usługami mobilnymi.


Sławomir Szych, prezes zarządu Telefonii Dialog S.A. powiedział:
Konsekwentnie realizujemy główne punkty naszej strategii. Wejście na rynek telefonii mobilnej jako operator wirtualny oznacza wprowadzenie własnej pełnej oferty konwergentnej i dodanie do usług stacjonarnych, internetowych i multimedialnych również komórek. Mamy nadzieję, że stanie się to pod koniec III kwartału 2008 roku. Uzgodniliśmy z Polkomtelem wszystkie parametry modelu współpracy, czego efektem jest podpisana właśnie umowa. Będziemy świadczyć zarówno usługi przedpłacone jak i fakturowane z dołu, prowadząc sprzedaż poprzez własne i obce kanały.

Polkomtel S.A. jest pionierem współpracy w zakresie udostępniania sieci na zasadach hurtowych operatorom wirtualnym na polskim rynku. Spółka podpisała do tej pory umowy MVNO z mBankiem i Gadu Gadu S.A. oraz świadczy usługi z zakresu roamingu krajowego P4, operatorowi sieci Play.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości