PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > telefony

Newsy: telefony


T-Mobile na kartę zwraca koszty zakupu telefonu 5 grudnia 2011, 13:59

Dzisiaj startuje promocja, w której klienci T-Mobile na kartę będą mogli kupić telefon i otrzymać w całości zwrot kosztów jego zakupu. W ofercie jest dostępnych 17 najpopularniejszych modeli telefonów w atrakcyjnych cenach.

TP: Tani Plan Dobry Telefon 28 listopada 2011, 10:28

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z planów telefonicznych: Startowy Na Start, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień lub DoMowy Ile Chcesz, mogą również zakupić za symboliczną złotówkę nowoczesny aparat telefoniczny Panasonic lub Swissvoice i zaoszczędzić nawet do 146 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12 miesięcy.

Tańsze telefony w Orange 10 listopada 2011, 14:17

Od dzisiaj trwa weekend szalonych cen w e-sklepie Orange. Do 16 listopada, klienci mogą taniej kupić wybrane telefony.
reklama

myPhone 3380 MIDNIGHT: Dual SIM w przystępnej... 13 czerwca 2011, 16:26

myPhone 3380 MIDNIGHT to najnowszy telefon polskiego producenta korzystający z technologii Dual SIM. Na polskim rynku dostępny będzie w cenie 169 złotych.

Orange: Nowe telefony i modem Huawei E372 w... 5 maja 2011, 12:19

Dziś siec Orange wprowadziła dwa telefony: Sony Ericsson Xperia z PlayStation Certified i LG P990 Swift (ten drugi dostępny wyłącznie w sklepie internetowym) oraz modem Huawei E372.

Weekendowy luz: nakładka 3D na telefon 16 kwietnia 2011, 11:00

Nadchodzi nowa era wyświetlaczy. Superszybkie smartfony teraz będą posiadały ekrany wyświetlające obraz trójwymiarowy. Jednak takie cacko wiąże się z wysokimi kosztami. A może tak samemu dogonić nowe trendy?

Samsung Galaxy Gio w Play i obniżki cen 11 kwietnia 2011, 15:11

Od jutra w ofercie podstawowej Play wprowadzony zostanie nowy model telefonu, Samsung Galaxy Gio. Dodatkowo zostaną obniżone ceny niektórych urządzeń.

Obniżki cen w Play [cennik] 7 kwietnia 2011, 14:02

Sieć Play po raz kolejny obniża ceny urządzeń sprzedawanych wraz z umowami w ofercie podstawowej oraz w ofercie „na życzenie”.

Sony Ericsson Xperia arc w Orange i obnizki cen... 6 kwietnia 2011, 10:04

Dziś do animalsów i oferty Optymalnej dla Firm sieć Orange wprowadziła kolejny telefon, Sony Ericsson Xperia arc.

Polski wynalazek poprawi jakość życia... 28 marca 2011, 10:43

Uczeni z Akademii Górniczo-Hutniczej opracowali program na telefony komórkowe, dzięki któremu ma podnieść się jakość życia osób niepełnosprawnych. Po wgraniu do telefonu potrafi, w razie konieczności, sam wezwać pomoc.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16