PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefony TRAK z zestawem Play na kartę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefony-trak-z-zestawem-play-na-karte-5201.html
QR Code
Telefony TRAK z zestawem Play na kartę

Piotr Baranowski, 10 grudnia 2008, 18:03
Tagi: Play, Play Karta, pre-paid, Project4 (P4), promocja, Trak Electronics

Firma Trak Electronics Polska wzbogaciła swoją ofertę telefonów komórkowych oferując je wraz z zestawami startowymi Play na kartę. Do każdego zakupionego telefonu marki TRAK dołączane będą startery 9zł, natomiast promocyjna partia telefonów będzie wyposażona w starter MGM z bonusem w postaci 120 zł gratis od Play na doładowania. Wszystko to bez konieczności podpisywania żadnej umowy z operatorem.

Telefony marki TRAK wyposażone są w funkcję Dual Sim Active , nie posiadają SIM LOCKA, dzięki czemu można korzystać z dwóch kart SIM różnych operatorów jednoczenie, bez konieczności przełączania się pomiędzy kartami. Można więc korzystać zarówno z dostarczonej karty prepaid, jak i dowolnej innej posiadanej już karty.
Telefony TRAK poza wspomnianą wyżej funkcją Dual Sim oferują liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz audio oraz video, funkcję kamery internetowej. Ciekawostką jest funkcja modulacji głosu, za pomocą której można zmienić swój głos na jeden z przygotowanych przez producenta. Głosy można zmieniać również podczas rozmowy zaskakując swoich znajomych. Pamięć telefonów można rozszerzyć przy pomocy kart microSD. Urządzenie obsługuje karty o pojemności do 4GB w tym karty SDHC, każdy z telefonów wyposażono w ekran dotykowy, Bluetooth 2.0, kamerę VGA a także przeglądarkę WAP. Modele CP-300 oraz CP-500 wyposażono dodatkowo w tuner telewizji analogowej oraz radio.

Sugerowane ceny detaliczne telefonów:
CP-150 – 449zł, CP-300 – 579zł, CP-500 – 649zł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Rasz 10.12.2008 @ 18:12
Co to jest starter MGM?
krzychu.pl 10.12.2008 @ 19:30
Bardzo miło, że te telefony nie posiadają sim-locka, ale wiele osób pewnie zdecyduje się już nie na dołączony starter Nowy Play na Kartę a kupi sobie starter PlayKarty - no chyba, że ktoś będzie dużo rozmawiał w sieci i na stacjonarne.

Ceny przedstawiają się atrakcyjnie, oby tylko jakość nie zawiodła przyszłych użytkowników a sporo 'uszczkną' z tortu producentów komórek.
321dario 11.12.2008 @ 10:35
Ciekawa funkcja jest modulacja glosu w tych telefonach.
Widac,ze PLAY stawia na innowacyjnosc.
Ciekawe jak dlugo ten operator bedzie istnial pod swoja marka?Bo zdaje sie,ze jego udzialowcy chca zdobyc jak najwiecej klientow,wypromowac sie i odsprzedac udzialy wiekszemu graczowi....czas pokaze.
konrad604 11.12.2008 @ 17:06
Mam złe przekonania co do jakości firmy TRAK.

electro_spiro 11.12.2008 @ 20:21
muszę przyznać że pla potrafi szokować. w pierwszej chwili budzi to zdziwienie gdyż co to za firma trak i telefony gsm??? po namyśle stwierdzam że to jednak jest interesujące posunięcie. aparaty z fajnymi bajerami dla określonej grupy docelowej. czyli beze mnie ;)
kaczmaj 11.12.2008 @ 20:27
zawsze to co nowe, wydaje się złe i niekorzystne. być może trak z telefonami pokaże się z dobrej strony, jednak jeśli był miał zakupić dual sima, to na pewno nie jakieś 'nieznanej' marki, a samsunga, który wraz z trzema modelami serii duoz pokazał się z jesczez lepszej strony. slider, panel dotykowy i jednobryłowy, to tego w pełni multimedialne... a trak? w sumie to nic nie wiadomo.
jęsli chodzi o bonus 120, to pewno będzie działało na tej samej zasadzie, co startery za 3 złote - też mają 120 złotych, co miesiąc 5 przez 2 lata. bardzo dobra opcja na utrzymanie klienta. co do starej play karty, to są cięzko dostępne, a nowa oferta według mnie jest korzystniejsza - nie ma bonusów, a tanieją połączenia, są dostępne pakiety minut do wszystkich sieci(!), a dodatkowo gdy pojawia się coś nowego, użytkownicy starej oferty nie mają do nich dostępu. brawa dla play i chrisa bannistera.
nicki 11.12.2008 @ 20:44
Hmm wprowadzili by samsunga Duoza telefon renomowany z prawdziwego zdarzenia a nie jakis no-name:) nie tam, jednak przejde do Ery tam mam telefon z prawdziwego zdarzenia.
gsmmaniak 12.12.2008 @ 12:15
co do duoza to ma gorszy tryb dualsim, gdyż tutaj są obie karty aktywne a w duozie trzeba sie przełączać

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16