PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefony w Play dostępne bez simlocka?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telefony-w-play-dostepne-bez-simlocka-5266.html
QR Code
Telefony w Play dostępne bez simlocka?

Piotr Baranowski, 23 grudnia 2008, 16:00 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 29 grudnia 2008 o 10:29)
Tagi: Germanos, Nokia, Play, PLAYGermanos, Project4 (P4), simlock

Według informacji jakie otrzymaliśmy część telefonów w Play może być dostępna bez blokady simlock.

W zeszłym tygodniu jednemu z naszych czytelników udało się zakupić w ofercie deserowej Nokię 6120 bez blokady simlock. Telefon bez blokady udało się zakupić w Warszawie, w salonie przy ulicy Stalowej.

Powodem braku blokady w części telefonów jest przejęcie magazynów TBA (telefony bez aktywacji) od Germanosa. Według informacji do których udało się nam dotrzeć Play wyprzedaje wszystkie słuchawki, które były dostępne w magazynach Germanosa.

Pracownik Play, który prosi o zachowanie anonimowości powiedział:

Wszystko wskazuje na to, że Play ostatecznie zlikwiduje dział TBA przejęty po Germanosie. Do sprzedaży trafiło kilka modeli telefonów, które zalegały w magazynach germanosa.
reklama

Ostatnie opinie internautów

ddluk(blogplay.eu) 25.12.2008 @ 21:05
No nie o to chodzi. Chodzi o to by pozbyć się wszystkiego co zostało na magazynach i punktach by w połowie stycznia wprowadzić nowe modele :) Dlatego właśnie takie są problemy z tymi słuchawkami.
podszyszkownik 26.12.2008 @ 18:25
Szkoda tylko, że nie prowadzą rejestru: gdzie i w których salonach dane telefony są dostępne. To by znacznie ułatwiło życie tym, którzy na taki telefon chcą się załapać. Czyszczenie magazynu- spoko. To nie tylko patent Play'a.
Adasko 26.12.2008 @ 21:58
Moim zdaniem świetna metoda promocji. Wreszcie będziemy wolni od korzystania telefonu w sieci w której został zakupiony - gdy wcześniej było to możliwe tylko po zdjęciu simlocka co wiązało się z utratą gwarancji.

Czyszczenie magazynu? Może.
Jestem ciekaw tego co zrobią z telefonami, które leżą już w salonach i mają simlocka.
Mery 27.12.2008 @ 08:40
@Adasko telefony na deser mają simlocka , po 24 miesiącach możesz go zdjąć za darmo w salonie Play. Wyżej opisany przypadek stanowi raczej incydent a nie zamierzoną dodatkową promocję ;)
Mimo wszystko trzeba przyznać Play iż sposób wydawania telefonów na deser okazał się bardzo uproszczony i wygodny dla klienta - całkowity czas operacji wydawania deseru to raptem 10 minut - nawet w restauracji na deser czeka się dłużej .
gustawo 27.12.2008 @ 13:36
podszyszkownik - dobre:) człowiek nie musiałby szukać i biegać tylko od razu wiedziałby czy może liczyć na dany telefon.
no ok ale jeżeli je wypżedają to powinno być choć trochę taniej od poprzedniej oferty
der_kamil 27.12.2008 @ 19:16
Szkoda, że mi Play nie dał telefony bez simlocka
electro_spiro 28.12.2008 @ 16:08
jedna sztuka wiosny nie czyni i sadzac z wypowiedzi przedmówców to tylko efekt uboczny tzw sprzątania magazynów. ciekaw jestem jakie będą nowe modele :)
Sundance_kid 1.01.2009 @ 23:08
U innych operatorow mozna trafic na modemy bez simlocka wiec nie wiem o co tutaj takie wielkie halo.
ludzik21 12.02.2009 @ 03:55
a LG ku990 to mi się wydaje, że nie taki stary a też simlocka nie ma :)
Przynajmniej u mojego kumpla :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16