PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telekomunikacja Polska wdraża ofertę multipakiet tp

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telekomunikacja-polska-wdraza-oferte-multipakiet-tp-25.html
QR Code
Telekomunikacja Polska wdraża ofertę multipakiet tp

Teck, 31 sierpnia 2006, 18:29 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 4 września 2006 o 16:51)
Tagi: Inne, Operatorzy

Zgodnie z zapowiedziami serwisu Telekomunikacja.blosgpot.com, Telekomunikacja Polska od września wprowadzi usługę videostrada tp w innych większych miastach: Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. W październiku zostanie również wprowadzona usługa wideo na żądanie. Z tej okazji Telekomunikacja Polska zaprasza wszystkich użytkowników neostrady na wielką imprezę plenerową.

Telekomunikacja Polska niebawem zaoferuje swoim Klientom zintegrowaną ofertę łączącą funkcjonalności telefonu, Internetu i telewizji. Tym samym TP staje się także operatorem kablowym. Telewizja z jakością DVD będzie dostępna w 5 nowych miastach: Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. Telekomunikacja Polska wkracza w nową erę usług multimedialnych, w związku z tym wydarzeniem organizuje imprezę „Livebox Generation Show”. Zapraszamy na piknik rodzinny, zwiedzanie Domu Przyszłości oraz koncert zespołu Duran Duran, który odbędzie się 23 września 2006 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Bezpłatne, potrójne zaproszenia na Livebox Generation Show mogą otrzymać klienci neostrady tp oraz użytkownicy platformy multimedialnej livebox tp, umożliwiającej korzystanie z oferty multipakiet tp.

Wśród użytkowników neostrady tp, którzy wypełnią specjalny formularz rejestracyjny na stronie www.tp.pl, od 28 sierpnia co 15 minut będziemy rozdzielać 15 potrójnych wejściówek.

Ponadto pierwszych 25.000 osób, które po 21 sierpnia 2006 r. skorzysta z promocji livebox tp za 1,22 zł z VAT, i wypełni formularz rejestracyjny na stronie www.tp.pl, otrzyma potrójne gwarantowane zaproszenie na imprezę.

Głównymi punktami imprezy będą:

• Dom przyszłości z rozwiązaniami multimedialnymi przydatnymi w domu. W 5 pomieszczeniach nawiązujących do funkcjonalności pokoi w prawdziwym domu, zaprezentujemy usługi telekomunikacyjne dostępne już teraz, wkrótce i usługi przyszłości dla domu.

• Piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla całej rodziny

• Koncert zespołu Duran Duran, przed którym wystąpią Myslovitz i Sistars

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.tp.pl


Zintegrowana oferta „multipakiet tp” Telekomunikacji Polskiej połączy w pakiecie następujące usługi:
- szerokopasmowy, stały dostęp do Internetu w opcji 512 kb/s lub 1024 kb/s,
- połączenia głosowe w technologii VoIP, umożliwiające darmowe rozmowy z użytkownikami sieci telefonii internetowej tp oraz tanie połączenia z numerami stacjonarnymi
- telewizję z cyfrową jakością obrazu. W ofercie podstawowej znajduje się pakiet polskich programów telewizji publicznej i zagranicznych kanałów telewizyjnych. Istnieje możliwość wykupienia dostępu do jednej z najbogatszych w Polsce oferty programowej platformy CYFRA+, bez konieczności zakupu i instalacji anteny satelitarnej. Dodatkowa funkcjonalność tej usługi to wideo na życzenie, z której będzie można korzystać bez wychodzenia z domu, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Usługa ta zostanie wdrożona w IV kwartale 2006 roku.

LiveboxGenerationShow
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 8 wynosi: