PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telewizja Cyfrowa UPC z nowym Przewodnikiem TV

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telewizja-cyfrowa-upc-z-nowym-przewodnikiem-tv-7294.html
QR Code
Telewizja Cyfrowa UPC z nowym Przewodnikiem TV

Mariusz Burski, 18 marca 2010, 14:05
Tagi: Telewizja Kablowa, UPC

Od dziś wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC mogą korzystać z nowego, bardziej intuicyjnego Przewodnika TV. Nowa odsłona Przewodnika po programach oferuje szereg usprawnień w stosunku do wcześniejszej wersji, zapewniając m.in. prostszą nawigację, szybsze uruchamianie, więcej informacji o programach oraz ich łatwiejsze nagrywanie, a także bardziej atrakcyjny wygląd menu. Jest to już kolejne udoskonalenie funkcjonalności Telewizji Cyfrowej UPC po wprowadzonej w styczniu br. Wyszukiwarce TV. Z badań przeprowadzonych przez UPC wynika, że Przewodnik TV jest najbardziej popularną funkcjonalnością Telewizji Cyfrowej UPC.

Od 18 marca br. wszystkim klientom Telewizji Cyfrowej UPC zostaje udostępniona nowa wersja Przewodnika TV. Najbardziej widoczną zmianą jest nowy wygląd aplikacji, która wyświetla się teraz jako przezroczysta nakładka na aktualnie oglądanym kanale. Poziom przezroczystości można dopasować według własnych upodobań (dostępne są trzy poziomy: jaśniejszy, standardowy i ciemniejszy). Oprócz wyglądu, udoskonalono działanie Przewodnika TV, który szybciej się uruchamia oraz posiada prostszą, bardziej intuicyjną nawigację. Na pojedynczym ekranie prezentowana jest teraz większa ilość informacji – wyświetlana jest jednocześnie lista 10 kanałów (dotychczas było 6), oraz zakres czasowy do 120 minut (dotychczas 90).

Elektroniczny Przewodnik TV jest aplikacją oferującą zawsze aktualny program telewizyjny na bieżący dzień i 7 kolejnych dni. Uruchamiany jest poprzez naciśnięcie przycisku GUIDE na pilocie lub poprzez główne menu. Dzięki Przewodnikowi TV abonent Telewizji Cyfrowej UPC ma dostęp do szczegółowych informacji na temat wybranego programu. Umożliwia on wybór widoku, dnia lub pory emisji danego programu. Przewodnik TV pozwala m.in. na tworzenie własnej listy ulubionych, najczęściej oglądanych kanałów i ustawienie szybkiego dostępu do nich, zablokowanie wybranych kanałów (dostęp jest możliwy po podaniu kodu PIN), oraz ustawienie przypomnienia o ulubionym programie. W przypadku dekoderów UPC Mediabox z nagrywarką, Przewodnik TV pozwala w prosty sposób zaprogramować nagrywanie wybranej audycji, w tym automatyczne nagrywanie kolejnych odcinków seriali (wystarczy wybrać program i nacisnąć przycisk NAGRAJ na pilocie).

Nowa wersja Przewodnika TV udostępnia menu uruchamiane dedykowanymi przyciskami na pilocie: "Menu Wyszukaj" (aktywowane czerwonym przyciskiem), "Menu Ustawienia" (zielony przycisk), oraz "Menu Wybierz dzień" (niebieski przycisk). "Menu Wyszukaj" daje dostęp do: Wyszukiwarki TV, ulubionych kanałów, wszystkich kanałów i filtrowania kanałów na podstawie kategorii (Film, Muzyka, Dzieci, Sport, HD – dotyczy dekoderów i pakietów z opcją HD). W "Menu Ustawienia" można wybrać: widok zakresu czasowego (30, 60, 90, 120 min.), widok jednego kanału, blokowanie lub odblokowanie wybranych kanałów, ustawienia ulubionych kanałów i przezroczystości menu.

Więcej informacji o Telewizji Cyfrowej UPC można znaleźć na stronie:
http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa.


Źródło: UPC

reklama

Ostatnie opinie internautów

julia 22.03.2010 @ 09:35
widze ze teraz chyba kazdy operator rozwija sie w blyskawicznym tempie, moze faktycznie bedzie troche bardziej przejrzyscie niz do tej pory. Czytalam gdzies ,ze operatorzy maja sie przescigac w zdobywaniu klientow, coraz bardziej widac to po ich dzialalnosciach. Neostrada tez wprowadzila mozliwosc wziecia pakietow tv w tych szybszych predkosciach, bo do tej pory niestety nie bylo takiej mozliwosci :/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości