PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telewizja Osobista Netii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telewizja-osobista-netii-9686.html
QR Code
Telewizja Osobista Netii

Maciej Celmer, 9 listopada 2011, 18:28
Tagi: Netia, Telewizja cyfrowa, Wideo na życzenie

Netia przedstawiła swoją wizję telewizji oraz stworzoną zgodnie z tą koncepcją ofertę. Telewizja w Netii to więcej niż Netia Player - dekoder telewizji cyfrowej oraz dostęp do treści na życzenie. Atutem nowej oferty, na który położono największy nacisk reklamowy jest HBO GO w atrakcyjnej cenie.

W skład Telewizji Osobistej wchodzi Netia Player – dekoder (set-top-box) Full HD 1080i, przystosowany do odbioru zarówno płatnej telewizji cyfrowej IPTV, jak i darmowej, cyfrowej telewizji naziemnej (DTT - Digital Terrestial TV / DVB-T). Dodatkowo urządzenie zapewnia szybkie i wygodne korzystanie na ekranie telewizora z popularnych serwisów internetowych (m.in.: YouTube, Facebook, Gazeta.pl, Plotek) oraz wideo na życzenie (ipla, Kinoplex, HBO GO). Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych multimediów (muzyka, zdjęcia czy filmy) bezpośrednio z dysku USB czy też dowolnego innego urządzenia bezprzewodowego wspierającego technologię DLNA.

Jednym z kluczowych elementów Telewizji Osobistej jest HBO GO, serwis wideo na żądanie z produkcjami HBO, dostępny na komputerach osobistych, tablatach i smartfonach. W Netii serwis HBO GO dostępny będzie również na ekranie telewizora. W najbliższych miesiącach Telewizja Osobista zostanie wzbogacona o kolejne funkcjonalności.

HBO GO jest też jednym z najważniejszych elementów pierwszej kampanii reklamowej nowej oferty telewizyjnej. W spotach reklamowych, stworzonych w konwencji teledysku, o głównych zaletach telewizji w Netii opowiadają zwykli użytkownicy.

HBO GO dostępne jest wyłącznie wraz z internetem Netii (dotychczasowa oferta No Limits nie uległa większym zmianom) w cenie 24,90 zł z możliwością miesięcznego okresu darmowego testu. HBO GO TV, czyli HGO GO z Netia Playerem to miesięczny wydatek w kwocie 29,90 zł brutto, przez pierwsze dwa miesiące za 1 zł. Umowa zawierana jest na czas nieokreślny z odroczoną w czasie, malejącą opłatą aktywacyjną.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości