PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telewizja przez internet na orange.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telewizja-przez-internet-na-orange-pl-8874.html
QR Code
Telewizja przez internet na orange.pl

Maciej Celmer, 25 marca 2011, 13:44
Tagi: Grupa TP, Orange, orange.pl

Na portalu orange.pl ruszył serwis „web TV” z 9 kanałami telewizyjnymi. Znaleźć tam można informacje, sport i rozrywkę.

Wszyscy klienci TP i Orange mogą po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/webtv.phtml oglądać kanały:

  • Orange sport info,
  • 4fun.tv,
  • Rebel:tv,
  • TV Silesia,
  • Fashion TV,
  • BBC World,
  • Euronews,
  • 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim.

Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich internautów.

Do zalogowania się w serwisie konieczne są login i hasło – te same, które klienci wykorzystują by zyskać dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku). Klienci, którzy nie mają jeszcze konta na portalu, mogą je w prosty sposób założyć na stronach: http://www.orange.pl/zaloguj.phtml oraz https://www.tp.pl/slr/pl/konto/zakl_konta/

Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cami 28.03.2011 @ 19:02
@keradd - ale te więcej kanałów to nie jest coś firmowane przez właścicieli praw do tych kanałów... Równie dobrze można napisać, że na torrencie można znaleźć sobie najnowsze hity filmowe. Nie ma sensu bawić się w moralizatora, ale jeżeli operator robi pierwszy krok i zapewnia jakieś kanały na początek - doceńmy to. Z łączem po częsć imasz rację, dlatego psiałam o nie zliczaniu transferu, wtedy bez stresu korzystać by mogli też posiadacze rozwiązań mobilnych.
Dlaczego pisałam o pierwszym kroku? Dziś przeczytałam, że Orange przymierza się do zaoferowania TVN24 dla swoich klientów, jak i usługi VoD w drugim półroczu. TVN24 to już jest atrakcyjny kanał. Widać, że oferta będzie rozwijana.
Hajdek 30.03.2011 @ 15:40
@Cami - TVN24 to raczej średnio atrakcyjny kanał (przynajmniej jak dla mnie), ale skoro pojawia się coś nowego, to wkrótce możemy spodziewać się jeszcze lepszych kanałów. Co do tego łącza - większość osób posiada już dosyć szybki internet bez limitów, więc nie powinno być kłopotów (chyba, że mamy na myśli klientów Orange, korzystających z pakietów tego operatora, posiadających ograniczenia w transferze danych). Mam nadzieję, że wkrótce w ofercie tej telewizji internetowej pojawią się jakieś naprawdę dobre kanały.
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 3.04.2011 @ 11:11
@Hajdek - to najlepsza telewizja informacyjna w Polsce, bo co jest poza nią - TVP Info i Polsat News. Można mieć obiekcję, co do zapatrywań i "tonu" politycznego, ale zawsze przoduje we wszelkiego typu rankingach.
TVP jest za mało elastyczne. Zamiast być ostatnią, bezstronną telewizją, są najbardziej upolitycznioną. Co więcej, nie wykorzystuja potencjału ośrodków regionalnych, które to są dla nich "ciężarem", zamiast szansą na przewagę nad konkurencją. Choć może nie mam racji i np. klęska TVN Warszawa pokazała, że Polska, nawet jej najatrakcyjniejszy rynek - Warszawa, nie jest gotowa na prawdziwie profesjonalne telewizje regionalne, zajmujące się sprawmi regionu?
TVN24 już był kiedyś dostępny w internecie, potem chyba zostało tylko audio.
Nie wiem Hajdek czemu zakładasz, że większość nie ma limitów? masz jakieś dane na ten temat? Ta oferta będzie promowana głównie do klientów ORange, którzy mają pakiety. Przecież Orange Freedom (BSA) to margines. Choć się nie upieram.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16