PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > TelForceOne podejmuje współprace z portalem PasjaGSM.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/telforceone-podejmuje-wspolprace-z-portalem-pasjagsm-pl-1632.html
QR Code
TelForceOne podejmuje współprace z portalem PasjaGSM.pl

Piotr Baranowski, 14 sierpnia 2007, 23:00 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 14 sierpnia 2007 o 23:01)
Tagi: PasjaGSM, TelForceOne

Producent i dystrybutor akcesoriów do telefonów komórkowych - firma TelForceOne i branżowy serwis internetowy PasjaGSM.pl podpisały w sierpniu 2007 roku umowę o współpracę. Na mocy podpisanej umowy TelForceOne zyskał nowy kanał do komunikacji ze swoimi klientami.

Justyna Muszyńska, dyrektor działu marketingu TelForceOne powiedziała:

Powstałe forum to kolejny, nowy kanał służący lepszej komunikacji z naszymi teraźniejszymi i przyszłymi klientami. Na stronach wortalu będziemy udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące produktów marki TF1 oraz służyć radą i wiedzą ekspertów TelForceOne.


Piotr Baranowski, redaktor naczelny portalu PasjaGSM.pl powiedział:
PasjaGSM.pl już od dwóch lat wspiera użytkowników telefonów komórkowych w rozwiązywaniu ich problemów. Cieszy nas, że pojawiła się firma, której tak samo jak nam zależy na zwiększaniu świadomości wśród konsumentów, a także wymianie doświadczeń dotyczących napraw telefonów komórkowych.

Serwis stworzył na forum specjalnie przystosowaną podkategorię skierowaną do wyrażania opinii dotyczących produktów TelForceOne. To właśnie na tym forum pracownicy firmy będą odpowiadać na wszystkie pytania swoich klientów. Dodatkowo pracownicy TelForceOne będą wspierać merytorycznie zawartość forum poprzez wymianę doświadczeń i wiedzy dotyczących zarówno teoretycznych aspektów telekomunikacji jak i naprawy telefonów komórkowych.

TelForceOne
TelForceOne Spółka Akcyjna jest liderem na polskim rynku akcesoriów markowych do telefonów komórkowych. W ostatnim czasie szczególnie duży nacisk położony został na rozbudowę ogólnopolskiej sprzedaży detalicznej. Sieć detaliczna teletorium to specjalistyczne sklepy z akcesoriami do telefonów komórkowych, urządzeń wspierających mobilną komunikację oraz serwis GSM. Do końca 2007 roku liczba własnych salonów teletorium przekroczy 100 punktów sprzedażowych. Dodatkowo sieć składa się z salonów franszyzowych, położonych głównie w miastach średniej wielkości. TelForceOne oferuje produkty marek własnych - TF1, FOREVER i FOOF oraz światowych liderów. Akcesoria dostępne w ofercie firmy są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, a przede wszystkim klientów indywidualnych. W lipcu i sierpniu br. spółka TelForceOne podpisała 2 umowy o współpracy: z P4 oraz Polkomtel.

PasjaGSM.pl
Misją portalu PasjaGSM.pl, jest szerzenie wiedzy na temat telefonii komórkowej wśród użytkowników Polskiego internetu, popularyzowanie tej technologii oraz rozwijanie jej w celu spełniania oczekiwań użytkowników. PasjaGSM.pl codziennie dostarcza swoim czytelnikom porcję najważniejszych informacji z branży telekomunikacyjnej. PasjaGSM.pl to serwis tworzony z pasji do nowych technologii. Tworzą go zarówno zwykli użytkownicy, jak i pracownicy serwisów i największych firm telekomunikacyjnych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

logos2000 15.08.2007 @ 01:02
bardzo mnie cieszy wspołpraca, TF1 posiada dobrej jakości zamienniki do komórek, wróże dobra przyszlość, być może bede miał okazje również wspomóć projekt swoją skromną osoba :)
Zb. 15.08.2007 @ 16:13
Jestem szczególnie wdzięczny Pasji GSM - za program Ginger z rozkładem jazdy komunkacji miejskiej m. Poznania
DrGSM 10.10.2007 @ 02:33
Ale nie na tym forum przebywają potencjalni klienci TF1, zresztą widac to po ilości postów. Być może reklama prasowa przyciągnie ich tu, ale to jeszcze długa droga. A swoja droga dziwie się, że skoro TF1 jest w posiadaniu tak dużej ilości domen to nie uruchomiło własnego forum oraz podforum dla klientów hurtowych.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości